NaStyku.pl

Idź precz - Karolina Haytas w premierowym duecie z Doniem

Za kilka dni, a dokładnie 28 lutego usłyszymy nowy utwór wokalistki Karoliny Haytas w duecie z Doniem. Muzyk znany jest z hip-hopowej grupy Ascetoholix i swojej solowej działalności. Karolina wypromowała takie utwory jak “Złamana” czy “Jesienna refleksja"
fot. FB K.Haytas
fot. FB K.Haytas

Karolina Haytas - dobrze zapowiadająca się artystka, nie tylko śpiewa, sama też pisze teksty piosenek, komponuje muzykę, a co za tym idzie gra na wielu instrumentach m.in. gitarze i pianinie. 

W 2022, na platformie YouTube ukazał się jej debiutancki utwór “Złamana” wraz z oficjalnym teledyskiem. Kolejny opublikowany kawałem to “Malowana lala”. Jesienią ubiegłego roku, Karolina Haytas wypromowała utwór pod tytułem “Jesienna refleks” na YouTube. Piosenka rozbrzmiewała też w Zielonej Górze na antenie radia Index96.fm i na antenie Radia Wrocław. “Złamana” brylowała natomiast na antenie radia Starogard oraz Radia ONY w Nysie. 

Wokalistka obecnie pracuje nad materiałem do debiutanckiej płyty. Za kilka dni, a dokładnie 28 lutego, na YouTube, Spotify oraz pozostałych platformach streamingowych, ukaże się piosenka pod tytułem “Idź precz”, którą Karolina Haytas wykonuje w duecie z Doniem. 

Doniu, a właściwie Dominik Grabowski to polski raper, producent i inżynier dźwięku. Znany jest z hip-hopowej grupy Ascetoholix oraz swojej solowej działalności artystycznej. Każdy z nas w pewnym momencie nucił pod nosem melodie do  przebojów “Suczki”, “Halo kochanie” czy “Przestrzeń”. Doniu aktywny jest na polskiej scenie od 1999 roku. Jako producent muzyczny współpracował m.in. z Sylwią Grzeszczak czy Gosią Andrzejewicz.

Idź precz” to utwór opowiadający o zdradzie i konsekwencjach z nią związanych. Nawet jeśli człowiek się opamięta, często jest już zbyt późno by wrócić do stanu rzeczy sprzed popełnionych czynów. Często wydaje nam się, że znamy kogoś od lat, a później okazuje się, że tak naprawdę kompletnie nic nie wiemy o tej osobie - mówi wokalistka Karolina Haytas. 

 

Karolina to postać barwna i emanująca pozytywną energią, zarówno w kontakcie jak i w kreacji i spojrzeniu na muzykę. Ma własną wizję, którą z pełną konsekwencją realizuje i potrafi utwór od początku do końca stworzyć według własnych zasad. Dograłem się do utworu na zasadzie puenty, podsumowania, a okazało się, że taka forma faktycznie uzupełnia dobrze zaprojektowaną całość. Fajnie jest robić coś takiego kiedy muzyka jest twoją pasją - mówi o współpracy Doniu. 

 

Warto też wspomnieć, że za aranżację jak i produkcję utworu “Idź precz” odpowiada Tomasz Bracichowicz, założyciel legendarnego zespołu Mafia. Tekst do piosenki to wspólne dzieło Karoliny Haytas i Donia. Muzykę skomponowała również Karolina.

Zapraszamy 28 lutego do słuchania na YouTube, Spotify i innych platformach streamingowych utworu “Idź precz” oraz obserwowania kanału Karoliny -https://www.youtube.com/@Karolina_Haytas

 

 

Aktualna ocena: 5,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Organizator

Spektakl: Kolacja na cztery ręce

Kultura
wtorek, 02 kwietnia 2024, 08:54
Hotel Turyński w Lipsku. Jest rok 1747, przy jednym stole zasiadają wybitni kompozytorzy: Jerzy Fryderyk Haendel oraz Jan Sebastian Bach…Historia, która się nie wydarzyła, ale w teatrze wszystko jest możliwe.

Zobacz również