NaStyku.pl

Wakacyjna zabawa z eMDeKiem- plac zabaw przy ulicy E. Orzeszkowej

Burmistrz Miasta Zgorzelec i Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu zapraszają wszystkie dzieci na trzy wydarzenia w ramach akcji „Wakacyjna zabawa z eMDeKiem”. Będzie radośnie, kolorowo i bajecznie!
fot. Organizator
fot. Organizator

29 czerwca- plac zabaw przy ulicy E. Orzeszkowej

29 czerwca spotykamy się na nowym placu zabaw przy ulicy E. Orzeszkowej. Od godziny 14:00 zanurzymy się (dosłownie!) w kolorowym szaleństwie: w programie między innymi festiwal kolorów, piana party, bubble football, dmuchańce, konkurencje sportowe i animacje dla dzieci. To będzie naprawdę radosny dzień!

13 lipca – plac zabaw na zalewie Czerwona Woda

13 lipca plac zabaw na zalewie Czerwona Woda zamieni się w Cyrkową Akademię

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Organizator

Wakacyjne zabawy z eMDeKiem w parku Paderewskiego

Kultura
wtorek, 23 lipca 2024, 09:58
Burmistrz Miasta Zgorzelec i Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu zapraszają na kolejne wydarzenie w ramach akcji „Wakacyjna zabawa z eMDeKiem”. Tym razem, w wir dziecięcej uciechy zabierzemy Was 27 lipca w parku im. I Paderewskiego.

Zobacz również

fot. Organizator
Kultura
środa, 26 czerwca 2024, 09:24

Jakuby 2024 – zostań wystawcą

Zapraszamy do wzięcia udziału w największej imprezie rozrywkowo-handlowej na polsko-niemieckim...