NaStyku.pl

Ostatnia wola papy – komedia, że boki zrywać

Katarzyna Galica, Marek Wolny i Wojciech Michno zagrają główne role w spektaklu komediowym "Ostatnia wola papy", na który zapraszamy zgorzeleckich widzów 7 października na godz. 17.00. O czym rzecz ma się?
7 października, godz. 17.00, Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu
7 października, godz. 17.00, Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu

Bronisława i Bogusław to przyrodnie rodzeństwo. Prowadzą swoją egzystencję nad jeziorem w okolicach pięknego lasu. Ich naładowanie niespełnionymi marzeniami narasta do chwili, gdy w drzwiach domu pojawia się niespodziewany gość. Życie tej pary może się odmienić, ale czy jest to legalne, moralne i dobre? Czy nasze zaszłości historyczne budują, czy rujnują?

Fred Apke stworzył bardzo wciągającą historię – naładowaną emocjami, humorem… i ciepłem, a aktorzy z Katarzyną Galicą w roli Bronisławy dokonali scenicznego majstersztyku. Warto więc wpisać datę 7 października do swojego kalendarza. Bilety już wkrótce w sprzedaży.

Bilety w cenie 50 zł są jeszcze do nabycia m.in. na stronie internetowej www.kupbilecik.pl.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Krzysztof Daukszewicz wystąpi w styczniu w zgorzeleckim MDK

Pisał do Hrabiego, zaśpiewa w Zgorzelcu

Kultura
piątek, 07 grudnia 2018, 14:13
Znany z kabaretu, radiowej Trójki i Szkła Kontaktowego Krzysztof Daukszewicz wystąpi w Zgorzelcu. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.
Zapraszamy na Mikołajki w Zgorzelcu, 6 grudnia, godz. 17, skwer Popiełuszki

Mikołaj przy choinkach

Kultura
środa, 28 listopada 2018, 09:47
TELEGRAM: Wiem, że byłyście grzeczne. STOP. Przyjeżdżam do Zgorzelca. STOP. Będę 6 grudnia około godziny 17. STOP. Spotkajmy się na skwerze ks. Popiełuszki, przy choince. STOP. Do zobaczenia. STOP. Wasz Święty Mikołaj.

Zobacz również

fot. Tomasz Janusz Szeremeta
Kultura
środa, 21 listopada 2018, 08:24

Teatr jako oswajanie śmierci

W najbliższą niedzielę zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu,...