NaStyku.pl

Ostatnia wola papy – komedia, że boki zrywać

Katarzyna Galica, Marek Wolny i Wojciech Michno zagrają główne role w spektaklu komediowym "Ostatnia wola papy", na który zapraszamy zgorzeleckich widzów 7 października na godz. 17.00. O czym rzecz ma się?
7 października, godz. 17.00, Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu
7 października, godz. 17.00, Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu

Bronisława i Bogusław to przyrodnie rodzeństwo. Prowadzą swoją egzystencję nad jeziorem w okolicach pięknego lasu. Ich naładowanie niespełnionymi marzeniami narasta do chwili, gdy w drzwiach domu pojawia się niespodziewany gość. Życie tej pary może się odmienić, ale czy jest to legalne, moralne i dobre? Czy nasze zaszłości historyczne budują, czy rujnują?

Fred Apke stworzył bardzo wciągającą historię – naładowaną emocjami, humorem… i ciepłem, a aktorzy z Katarzyną Galicą w roli Bronisławy dokonali scenicznego majstersztyku. Warto więc wpisać datę 7 października do swojego kalendarza. Bilety już wkrótce w sprzedaży.

Bilety w cenie 50 zł są jeszcze do nabycia m.in. na stronie internetowej www.kupbilecik.pl.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zgorzeleckie Spotkania z Teatrem

Byle nie o miłości – piosenki Agnieszki Osieckiej

Kultura
poniedziałek, 15 października 2018, 08:49
Koncert to wyjątkowy, bo choć poetki nie ma z nami już od ponad 20 lat – słuchacz ma wrażenie, że ona TU jest. Że prowadzi swój własny koncert, że nigdy od nas nie odeszła…..
2 listopada 2018 r. godz. 19.00

Biga*Ranx w Zgorzelcu – jedyny koncert w Polsce

Kultura
środa, 10 października 2018, 08:44
To jedyne takie wydarzenie w Polsce – Biga*Ranx – francuska petarda zagra w Zgorzelcu. Podczas tego jedynego występu Francuzów w Polsce towarzyszyć im będzie DJ Bass Reprodukktor Xiądz Maken I.

Zobacz również