NaStyku.pl

Teatr Ziemi Zgorzeleckiej powraca na deski MDK! Zapraszamy na premierę spektaklu!

Spektakl „Smutno mi Boże” to opowieść o pułapkach współczesności. To opowieść o kobietach, które chcą być wystarczające dla mężczyzn albo odpowiednio “niebezpieczne” dla innych kobiet. Premiera 27 marca o godzinie 18:00 w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu.
fot. MDK Zgorzelec
fot. MDK Zgorzelec

Historia oparta na podążaniu za wyznaczonymi trendami często osadzonymi w absurdach. Niebezpieczeństwo i pokusa grają pierwsze skrzypce w dostosowaniu się do wyimaginowanych wymagań społeczeństwa.

Czy świat może nas uzależnić od siebie? Czy wszyscy musimy być wyjątkowi? Spektakl będzie wędrówką po ścieżkach samoakceptacji i potrzebie bycia kochanym. Muzyczno – teatralna opowieść, zabierze widza w podróż po usidlonych ścieżkach umysłu. 

Wstęp wolny.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Organizator

Spektakl: Kolacja na cztery ręce

Kultura
wtorek, 02 kwietnia 2024, 08:54
Hotel Turyński w Lipsku. Jest rok 1747, przy jednym stole zasiadają wybitni kompozytorzy: Jerzy Fryderyk Haendel oraz Jan Sebastian Bach…Historia, która się nie wydarzyła, ale w teatrze wszystko jest możliwe.

Zobacz również