NaStyku.pl

Zgorzelec: 23. urodziny INNA SHOW! Zapraszamy na pokaz tańca i mody

Zespół INNA SHOW Cheerleaders Zgorzelec obchodzi w tym roku 23 jubileusz. Z okazji kolejnych urodzin zapraszamy Państwa na pokaz Tańca i Mody z udziałem wszystkich prowadzonych grup tanecznych.
fot. Organizator
fot. Organizator

Zespół założyła, i niezmiennie nim kieruje Inna Błaszczyk, choreograf MDK w Zgorzelcu, która od ponad dwudziestu lat prowadzi także zajęcia rytmiki i tańca, ucząc rocznie niemal 70 uczestników w trzech grupach wiekowych od lat 7 do… 107.

Zajęcia te obejmują nie tylko rytmikę i taniec, ale również elementy modelingu dlatego na pokazie ich uczestnicy w pięknym stylu zaprezentują Państwu modę dziecięcą, młodzieżową i bajeczne suknie ślubne.

Atrakcją pokazu niewątpliwie będzie zespół  INNA SHOW Cheerleaders Zgorzelec. Od lat jest on taneczną wizytówką Zgorzelca, istotną  częścią  naszej koszykówki i ozdobą wszystkich najważniejszych imprez w mieście i okolicy. Gościem specjalnym będzie znany bogatyński wokalista Paweł Stawiarski.

Zapraszamy w czwartek, 25 kwietnia o godzinie 19:00 do holu MDKu, przy ul. Parkowej 1Wstęp wolny!

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Organizator

Spektakl: Kolacja na cztery ręce

Kultura
wtorek, 02 kwietnia 2024, 08:54
Hotel Turyński w Lipsku. Jest rok 1747, przy jednym stole zasiadają wybitni kompozytorzy: Jerzy Fryderyk Haendel oraz Jan Sebastian Bach…Historia, która się nie wydarzyła, ale w teatrze wszystko jest możliwe.
fot. Organizator

Spotkanie autorskie ze Sławkiem Gortychem

Kultura
środa, 27 marca 2024, 09:03
W ramach tegorocznego Śląskiego Wieczoru Literackiego w Zgorzelcu zapraszamy na spotkanie ze Sławkiem Gortychem, autorem książek „Schronisko, które przestało istnieć“ i „Schronisko, które przetrwało“, których akcja dzieje się w Karkonoszach.

Zobacz również