NaStyku.pl

Noworoczny koncert kolęd

Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu zaprasza na wyjątkowy koncert kolęd w wykonaniu Zgorzeleckiej Orkiestry Mandolinistów.
W Miejskim Domy Kultury w Zgorzelcu zabrzmią najpiękniejsze polskie kolędy. | materiały prasowe MDK Zgorzelec
W Miejskim Domy Kultury w Zgorzelcu zabrzmią najpiękniejsze polskie kolędy. | materiały prasowe MDK Zgorzelec

Lulajże, Jezuniu, Jezus malusieńki, Gdy się Chrystus rodzi, Anioł pasterzom mówił, Wśród nocnej ciszy, Mizerna, cicha, W żłobie leży, Pójdźmy wszyscy do stajenki – te oraz wiele innych kolęd i pastorałek w wykonaniu Zgorzeleckiej Orkiestry Mandolinistów będzie można wysłuchać 7 stycznia 2018 r. w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu.

Na to wydarzenie nie trzeba chyba nikogo specjalnie zapraszać. Koncerty mandolinistów zawsze cieszą się popularnością, dostarczają mnóstwo emocji i niezapomnianych wrażeń…

Koncert odbędzie się w niedzielę, 7 stycznia 2018 r. o godzinie 17.00 w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu. Bilety 5 zł. 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Dzień Babci i Dziadka w muzeach w Görlitz

Dzień Babci i Dziadka w muzeach

Kultura
wtorek, 16 stycznia 2018, 09:43
Dzień Babci będziemy tradycyjnie obchodzić 21 stycznia, czyli w niedzielę. Dzień później (22 stycznia) swoje święto mają także dziadkowie. Jest to doskonała okazja, aby odwiedzić dziadków i spędzić wspólnie nieco więcej czasu.
21 stycznia w kościele pw. św. Bonifacego w Zgorzelcu odbędzie się koncert polskich i greckich kolęd | materiały prasowe UM

Koncert kolęd i piosenek świątecznych

Kultura
piątek, 12 stycznia 2018, 09:23
Najpiękniejsze polskie i greckie kolędy oraz piosenki świąteczne będą rozbrzmiewać w kościele pw. św. Bonifacego w Zgorzelcu. Okazją do zorganizowania koncertu jest 70. rocznica przyjazdu drugiej emigracji Greków do naszego miasta.

Zobacz również