NaStyku.pl

Muzyka z bajek Walt’a Disney’a

Ośrodek Kultury w Zawidowie oraz Stowarzyszenie Muzyczno Wydawnicze Klassik Modern serdecznie zapraszają na cykl koncertów pod tytułem "Świat Muzyki z orkiestrą Klassik Modern".
Koncert „Muzyka z bajek Walt’a Disney’a”
Koncert „Muzyka z bajek Walt’a Disney’a”

Jest to kolejny projekt organizowany przy wsparciu finansowym Fundacji PZU, we współpracy z pięcioma ośrodkami kultury Dolnego Śląska: we Lwówku Śląskim, Bolkowie, Zawidowie, Złotoryi oraz Lubaniu. W programie dzieci i młodzież będzie mogła usłyszeć najpopularniejsze piosenki z ulubionych bajek Disney’a wraz z projekcją ich fragmentów na ekranie kinowym.

Z okazji zbliżających się Mikołajek Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza dzieci i młodzież wraz z rodzicami na znakomity koncert "Muzyka z bajek Walt’a Disney’a" w wykonaniu orkiestry Klassik Modern. Koncert odbędzie się 2 grudnia /niedziela/ o godz. 16:00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Krzysztof Daukszewicz wystąpi w styczniu w zgorzeleckim MDK

Pisał do Hrabiego, zaśpiewa w Zgorzelcu

Kultura
piątek, 07 grudnia 2018, 14:13
Znany z kabaretu, radiowej Trójki i Szkła Kontaktowego Krzysztof Daukszewicz wystąpi w Zgorzelcu. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.
Zapraszamy na Mikołajki w Zgorzelcu, 6 grudnia, godz. 17, skwer Popiełuszki

Mikołaj przy choinkach

Kultura
środa, 28 listopada 2018, 09:47
TELEGRAM: Wiem, że byłyście grzeczne. STOP. Przyjeżdżam do Zgorzelca. STOP. Będę 6 grudnia około godziny 17. STOP. Spotkajmy się na skwerze ks. Popiełuszki, przy choince. STOP. Do zobaczenia. STOP. Wasz Święty Mikołaj.

Zobacz również

fot. Tomasz Janusz Szeremeta
Kultura
środa, 21 listopada 2018, 08:24

Teatr jako oswajanie śmierci

W najbliższą niedzielę zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu,...
Zagłosuj na Łużyczanki i pomóż wygrać sesję nagraniową! (materiały prasowe Urzędu Miasta Zgorzelec)
Kultura
piątek, 16 listopada 2018, 11:13

Zagłosuj na Łużyczanki!

Kapela Łużyczanki walczy o profesjonalną sesję nagraniową w studiu radiowym...