NaStyku.pl

Izerbejdżan, czyli Wielkie Księstwo Izerskie

W najbliższą niedzielę zapraszamy do Domu Jakuba Böhme, gdzie odbędzie się spotkanie z Grzegorzem Żakiem, który opowie Aborygenach w Górach Izerskich, o regionalnych yetich i wielu innych aspektach życia przy granicy.
Spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę (18 marca) o godzinie 18.00 w Domu Jakuba Böhme.
Spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę (18 marca) o godzinie 18.00 w Domu Jakuba Böhme.

Jak proklamować wolność ducha, ciała i umysłu przy pomocy literatury i armii górskich świrów -amatorów z okolic pełnych oryginałów. Grzegorz Żak jako autor terminu i idei Izerbejdżanu oraz kilku pozycji literackich z Wopistą Czesławem w roli głównej opowie o Aborygenach w Górach Izerskich, o regionalnych yetich i o innych aspektach przygranicznej patologii, w której żyć mu przyszło i którą ceni jako największe źródło energii, gdyż na granicach występuje tarcie, a tarcie wytwarza ciepło – które sprzyja, do pewnego stopnia, dobremu samopoczuciu, zwłaszcza w mroźnych zakątkach Izerbejdżanu.

Spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę (18 marca) o godzinie 18.00 w Domu Jakuba Böhme.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Krzysztof Daukszewicz wystąpi w styczniu w zgorzeleckim MDK

Pisał do Hrabiego, zaśpiewa w Zgorzelcu

Kultura
piątek, 07 grudnia 2018, 14:13
Znany z kabaretu, radiowej Trójki i Szkła Kontaktowego Krzysztof Daukszewicz wystąpi w Zgorzelcu. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.
Zapraszamy na Mikołajki w Zgorzelcu, 6 grudnia, godz. 17, skwer Popiełuszki

Mikołaj przy choinkach

Kultura
środa, 28 listopada 2018, 09:47
TELEGRAM: Wiem, że byłyście grzeczne. STOP. Przyjeżdżam do Zgorzelca. STOP. Będę 6 grudnia około godziny 17. STOP. Spotkajmy się na skwerze ks. Popiełuszki, przy choince. STOP. Do zobaczenia. STOP. Wasz Święty Mikołaj.

Zobacz również

fot. Tomasz Janusz Szeremeta
Kultura
środa, 21 listopada 2018, 08:24

Teatr jako oswajanie śmierci

W najbliższą niedzielę zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu,...