NaStyku.pl

Izerbejdżan, czyli Wielkie Księstwo Izerskie

W najbliższą niedzielę zapraszamy do Domu Jakuba Böhme, gdzie odbędzie się spotkanie z Grzegorzem Żakiem, który opowie Aborygenach w Górach Izerskich, o regionalnych yetich i wielu innych aspektach życia przy granicy.
Spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę (18 marca) o godzinie 18.00 w Domu Jakuba Böhme.
Spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę (18 marca) o godzinie 18.00 w Domu Jakuba Böhme.

Jak proklamować wolność ducha, ciała i umysłu przy pomocy literatury i armii górskich świrów -amatorów z okolic pełnych oryginałów. Grzegorz Żak jako autor terminu i idei Izerbejdżanu oraz kilku pozycji literackich z Wopistą Czesławem w roli głównej opowie o Aborygenach w Górach Izerskich, o regionalnych yetich i o innych aspektach przygranicznej patologii, w której żyć mu przyszło i którą ceni jako największe źródło energii, gdyż na granicach występuje tarcie, a tarcie wytwarza ciepło – które sprzyja, do pewnego stopnia, dobremu samopoczuciu, zwłaszcza w mroźnych zakątkach Izerbejdżanu.

Spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę (18 marca) o godzinie 18.00 w Domu Jakuba Böhme.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Materiały prasowe Państwowej Szkoły Muzycznej w Zgorzelcu.

Jacek Ropski. Mistrz skrzypiec w Zgorzelcu

Kultura
środa, 21 marca 2018, 09:39
W poniedziałkowy wieczór 19 marca w Auli Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu odbył się Recital Skrzypcowy Jacka Ropskiego pt. Dla Niepodległej.
Materiały prasowe UM Zgorzelec

Jarmark Wielkanocny już w sobotę!

Kultura
wtorek, 20 marca 2018, 14:15
W sobotę 24 kwietnia, zapraszamy na Parkową na drugą edycję Jarmarku Wielkanocnego. Będzie smacznie, kolorowo i tradycyjnie.

Zobacz również

19 marca, godzina 18.00, aula Państwowej Szkoły Muzycznej w Zgorzelcu.
Kultura
środa, 07 marca 2018, 09:03

Zagrają dla Niepodległej

Państwowa Szkoła Muzyczna w Zgorzelcu zaprasza wszystkich melomanów na recital...