NaStyku.pl

Grudniowe projekcje w kinie PoZaNoVa

"Nie jestem Twoim murzynem " i "Mikołaj w każdym z nas" to filmy, które będzie można obejrzeć z kinie PoZaNoVa w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu.
Kino PoZaNoVa zaprasza na grudniowe seanse | materiały prasowe kina
Kino PoZaNoVa zaprasza na grudniowe seanse | materiały prasowe kina

Kino PoZaNoVa zaprasza wszystkich miłośników filmu na swoje grudniowe projekcje. Dawno nie było dokumentu, który na festiwalach filmowych budził tak jednoznaczne opinie: niezapomniany, wybitny, jeden z najlepszych filmów roku. "Nie jestem Twoim murzynem" otrzymał nominacje do nagrody Oscara. Film można obejrzeć codziennie do 10 grudnia o godzinie 18.01.

11 grudnia ruszy projekcja filmu familijnego "Mikołaj w każdym z nas". Film będzie wyświetlany do 22 grudnia. Seanse tradycyjnie rozpoczną się o godzinie 18.01. Film opowiada o tym, że nie trzeba być dorosłym, ani bogatym żeby dla swoich bliskich stać się Mikołajem…

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Salon MDK z Anną Nawrocką w roli głównej odbędzie się w niedzielę, 18 lutego, o godz. 18:00. Wstęp wolny.

Spotkanie poetyckie z Anną Nawrocką

Kultura
piątek, 16 lutego 2018, 09:24
Salon MDK zaprasza w najbliższą niedzielę (18 lutego) na spotkanie poetyckie z Anną Nawrocką. Zawidowianka opowie o tym, jak to jest tworzyć wiersze w małym mieście.
Ruszyła sprzedaż biletów na koncert Kamila Bednarka w Zgorzelcu. | materiały prasowe CSR

Bednarek w Zgorzelcu!

Kultura
wtorek, 13 lutego 2018, 10:38
Kamil Bednarek jeden z najbardziej popularnych artystów w Polsce zaśpiewa w Zgorzelcu. Wraz z zespołem w mieście promować będzie swój najnowszy album pt. "Talizman".

Zobacz również