NaStyku.pl

Grudniowe projekcje w kinie PoZaNoVa

"Nie jestem Twoim murzynem " i "Mikołaj w każdym z nas" to filmy, które będzie można obejrzeć z kinie PoZaNoVa w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu.
Kino PoZaNoVa zaprasza na grudniowe seanse | materiały prasowe kina
Kino PoZaNoVa zaprasza na grudniowe seanse | materiały prasowe kina

Kino PoZaNoVa zaprasza wszystkich miłośników filmu na swoje grudniowe projekcje. Dawno nie było dokumentu, który na festiwalach filmowych budził tak jednoznaczne opinie: niezapomniany, wybitny, jeden z najlepszych filmów roku. "Nie jestem Twoim murzynem" otrzymał nominacje do nagrody Oscara. Film można obejrzeć codziennie do 10 grudnia o godzinie 18.01.

11 grudnia ruszy projekcja filmu familijnego "Mikołaj w każdym z nas". Film będzie wyświetlany do 22 grudnia. Seanse tradycyjnie rozpoczną się o godzinie 18.01. Film opowiada o tym, że nie trzeba być dorosłym, ani bogatym żeby dla swoich bliskich stać się Mikołajem…

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Dubseed Sound System

Soundsystem Street Festival: Dubseed Sound System

Kultura
piątek, 17 sierpnia 2018, 09:11
To już dzisiaj! O godzinie 15.00 startuje Soundsystem Street Festival! Część koncertowa rozpocznie się o godzinie 19.00. I właśnie wtedy na scenie nr 5 (w pobliżu Mostu Staromiejskiego) zobaczymy Dubseed Sound System.
Paproota.org Sound.system

SOUNDSYSTEM STREET FETIVAL: PAPROOTA.ORG SOUND.SYSTEM

Kultura
wtorek, 14 sierpnia 2018, 19:34
PAPROOTA.ORG SOUND.SYSTEM to w 100% własnoręcznie zbudowana wieża kolumn, przenosząca dźwięki w najwierniejszy sposób. W skład kolektywu wchodzi konstruktor, operator, dj Dusza oraz propagator muzyki netlabowej, dj V-tek.

Zobacz również