NaStyku.pl

Grudniowe projekcje w kinie PoZaNoVa

"Nie jestem Twoim murzynem " i "Mikołaj w każdym z nas" to filmy, które będzie można obejrzeć z kinie PoZaNoVa w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu.
Kino PoZaNoVa zaprasza na grudniowe seanse | materiały prasowe kina
Kino PoZaNoVa zaprasza na grudniowe seanse | materiały prasowe kina

Kino PoZaNoVa zaprasza wszystkich miłośników filmu na swoje grudniowe projekcje. Dawno nie było dokumentu, który na festiwalach filmowych budził tak jednoznaczne opinie: niezapomniany, wybitny, jeden z najlepszych filmów roku. "Nie jestem Twoim murzynem" otrzymał nominacje do nagrody Oscara. Film można obejrzeć codziennie do 10 grudnia o godzinie 18.01.

11 grudnia ruszy projekcja filmu familijnego "Mikołaj w każdym z nas". Film będzie wyświetlany do 22 grudnia. Seanse tradycyjnie rozpoczną się o godzinie 18.01. Film opowiada o tym, że nie trzeba być dorosłym, ani bogatym żeby dla swoich bliskich stać się Mikołajem…

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. PSM I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu

Zgorzelec zaśpiewał dla Niepodległej!

Kultura
wtorek, 13 listopada 2018, 11:58
11.11 w CSR zabrzmiały polskie pieśni patriotyczne w wykonaniu Chóru Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Zgorzelcu i Zgorzeleckiej Orkiestry Mandolinistów im. T. Grudzińskiego pod dyrekcją Dominika Lewickiego oraz mieszkańców.
Zgorzeleckie Spotkania z Teatrem (materiał prasowe MDK Zgorzelec)

Żona do adopcji

Kultura
poniedziałek, 05 listopada 2018, 09:44
Fantastyczna komedia teatralna z Olgą Borys. Grana od 2 lat w całej Polsce z wielkim aplauzem widzów.

Zobacz również

Zgorzeleckie Spotkania z Teatrem
Kultura
poniedziałek, 29 października 2018, 10:47

Frida - życie, sztuka, rewolucja

To pierwszy, polski spektakl teatralny inspirowany życiem i twórczością meksykańskiej...