NaStyku.pl

Grudniowe projekcje w kinie PoZaNoVa

"Nie jestem Twoim murzynem " i "Mikołaj w każdym z nas" to filmy, które będzie można obejrzeć z kinie PoZaNoVa w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu.
Kino PoZaNoVa zaprasza na grudniowe seanse | materiały prasowe kina
Kino PoZaNoVa zaprasza na grudniowe seanse | materiały prasowe kina

Kino PoZaNoVa zaprasza wszystkich miłośników filmu na swoje grudniowe projekcje. Dawno nie było dokumentu, który na festiwalach filmowych budził tak jednoznaczne opinie: niezapomniany, wybitny, jeden z najlepszych filmów roku. "Nie jestem Twoim murzynem" otrzymał nominacje do nagrody Oscara. Film można obejrzeć codziennie do 10 grudnia o godzinie 18.01.

11 grudnia ruszy projekcja filmu familijnego "Mikołaj w każdym z nas". Film będzie wyświetlany do 22 grudnia. Seanse tradycyjnie rozpoczną się o godzinie 18.01. Film opowiada o tym, że nie trzeba być dorosłym, ani bogatym żeby dla swoich bliskich stać się Mikołajem…

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Noc Muzeów 2018.

Noc Muzeów już w sobotę!

Kultura
piątek, 18 maja 2018, 08:50
Zapraszamy na Noc Muzeów 2018! Sobota, 19 maja, będzie ostatnim dniem na zobaczenie wystawy "Trójnogi pies i inne legendy łużyckie". Nocnomuzelaną sobotę Muzeum Łużyckie zaczyna od godziny 14:00, a kończy o 23:00.
Jazz pod chmurką.

Pod chmurką na jazzowo

Kultura
piątek, 18 maja 2018, 10:42
Od 23 do 27 maja odbywać się będzie u naszych sąsiadów za Nysą festiwal Jazztage Görlitz 2018. To informacja prawdziwa, ale nieścisła.

Zobacz również