NaStyku.pl

Grudniowe projekcje w kinie PoZaNoVa

"Nie jestem Twoim murzynem " i "Mikołaj w każdym z nas" to filmy, które będzie można obejrzeć z kinie PoZaNoVa w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu.
Kino PoZaNoVa zaprasza na grudniowe seanse | materiały prasowe kina
Kino PoZaNoVa zaprasza na grudniowe seanse | materiały prasowe kina

Kino PoZaNoVa zaprasza wszystkich miłośników filmu na swoje grudniowe projekcje. Dawno nie było dokumentu, który na festiwalach filmowych budził tak jednoznaczne opinie: niezapomniany, wybitny, jeden z najlepszych filmów roku. "Nie jestem Twoim murzynem" otrzymał nominacje do nagrody Oscara. Film można obejrzeć codziennie do 10 grudnia o godzinie 18.01.

11 grudnia ruszy projekcja filmu familijnego "Mikołaj w każdym z nas". Film będzie wyświetlany do 22 grudnia. Seanse tradycyjnie rozpoczną się o godzinie 18.01. Film opowiada o tym, że nie trzeba być dorosłym, ani bogatym żeby dla swoich bliskich stać się Mikołajem…

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Tradycyjny kiermasz w Jerzmankach był okazją do kupna świątecznych ozdób.

Piękne świąteczne ozdoby na kiermaszu rękodzieła

Kultura
wtorek, 12 grudnia 2017, 15:00
Niepowtarzalne, wyjątkowe, wykonane z niezwykłą starannością i precyzją, a przede wszystkim z wielkim sercem – różnego rodzaju ozdoby świąteczne można było nabyć na organizowanym już od 2014 r. Bożonarodzeniowym Jarmarku Rękodzielnictwa w Jerzmankach.
10 grudnia zapraszamy do Jerzmanek na Bożonarodzeniowy Jarmark Rękodzieła | materiały prasowe organizatorów

Jarmark Rękodzieła w Jerzmankach

Kultura
środa, 06 grudnia 2017, 13:54
Świąteczny klimat, niepowtarzalne i ręcznie wykonane ozdoby świąteczne, oryginalne pomysły na prezenty, radosne dźwięki, przepyszne wypieki oraz słodkości – to wszystko w najbliższą niedzielę czeka na odwiedzających Jarmark Rękodzieła w Jerzmankach.

Zobacz również