NaStyku.pl

SOUNDSYSTEM STREET FESTIVAL: Kosmos Mega Sound System

17 sierpnia na Przedmieściu Nyskim pojawi się także Kosmos Mega Sound System. Więcej o zespole przeczytasz u nas!
Kosmos Mega Sound System
Kosmos Mega Sound System

Kosmos Mega Sound System pierwszy raz rozbrzmiał w 1994 roku w Szklarskiej Porębie. Inicjatorem i twórcą tego projektu jest pochodzący ze Zgorzelca DJ Ostatni z Aborygenów Jasiu. Mieszanka reggae, ska i elektronicznych beatów składają się na całość sound systemowego mixu. Poza jamajskimi rytmami prezentowane są produkcje z wytwórni elektro dubowych, rozbrzmiewa także bhangra, dancehall i drum & bass.

Na przestrzeni prawie 25 lat Kosmos Mega Sound System wziął udział w ponad 600 imprezach na terenie kraju, Niemiec i Czech. Do najbardziej udanych imprez można zaliczyć udział w IV i V pojedynku polskich sound systemów Sound Clash 2002 w Poznaniu i Szczecinie, Sound Clash 2005 w Poznaniu, czy występy podczas Ostróda Reggae Festival i Wroclove Summer Stage.

Kosmos Mega Sound System pozostaje głównym inicjatorem różnego rodzaju reggae’owych imprez w Szklarskiej Porębie i okolicach. Jego wielogatunkowa selekcja i mikrofonowa moderacja mają wielu zwolenników. To również jeden z pierwszych polskich soundów dysponujących własnym systemem nagłośnieniowym.

http://www.kosmos-sound.pl/

https://www.facebook.com/pg/kosmos.sound

Więcej o festiwalu tutaj - klik.

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Pomysł na spędzenia Dnia Kobiet

Opera in Love

Kultura
wtorek, 12 lutego 2019, 10:03
Koncert "Opera in Love" z okazji Dnia Kobiet w wykonaniu Sonori Ensemble to wyjątkowy koncert dedykowany wszystkim Paniom i nie tylko!

Zobacz również

Zaproszenie na koncert karnawałowy
Kultura
poniedziałek, 11 lutego 2019, 08:30

Koncert karnawałowy

19 lutego o godz. 17:00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu...