NaStyku.pl

Zgorzelec: Przed nami 68. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

W najbliższy piątek 17 marca w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu odbędą się eliminacje do 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Zapraszamy na widownię!
fot. Organizator
fot. Organizator
Każdy może przyjść i posłuchać poezji i prozy w pięknej interpretacji młodzieży i dorosłych. Konkurs rozpocznie się piątek 17 marcia w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu o godzinie 10.00. 
 
W przesłuchaniach powiatowych 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego jutry wytypuje pięcioro młodych artystów, którzy będą reprezentować powiat zgorzelecki na przesłuchaniach rejonowych w Jeleniogórskim Centrum Kultury 13 kwietnia.
 
Serdecznie zapraszamy! 
Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Organizator

Wakacyjne zabawy z eMDeKiem w parku Paderewskiego

Kultura
wtorek, 23 lipca 2024, 09:58
Burmistrz Miasta Zgorzelec i Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu zapraszają na kolejne wydarzenie w ramach akcji „Wakacyjna zabawa z eMDeKiem”. Tym razem, w wir dziecięcej uciechy zabierzemy Was 27 lipca w parku im. I Paderewskiego.

Zobacz również