NaStyku.pl

Zgorzelec: Przed nami 68. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

W najbliższy piątek 17 marca w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu odbędą się eliminacje do 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Zapraszamy na widownię!
fot. Organizator
fot. Organizator
Każdy może przyjść i posłuchać poezji i prozy w pięknej interpretacji młodzieży i dorosłych. Konkurs rozpocznie się piątek 17 marcia w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu o godzinie 10.00. 
 
W przesłuchaniach powiatowych 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego jutry wytypuje pięcioro młodych artystów, którzy będą reprezentować powiat zgorzelecki na przesłuchaniach rejonowych w Jeleniogórskim Centrum Kultury 13 kwietnia.
 
Serdecznie zapraszamy! 
Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Organizator

Spektakl: Kolacja na cztery ręce

Kultura
wtorek, 02 kwietnia 2024, 08:54
Hotel Turyński w Lipsku. Jest rok 1747, przy jednym stole zasiadają wybitni kompozytorzy: Jerzy Fryderyk Haendel oraz Jan Sebastian Bach…Historia, która się nie wydarzyła, ale w teatrze wszystko jest możliwe.

Zobacz również