NaStyku.pl

Zgorzelec: Dziecięcy Teatr Baśni zaprasza na spektakl pt. Arka Odpływa o ósmej

Dziecięcy Teatr Baśni ma zaszczyt zaprosić na premierę swojego najnowszego spektaklu „Arka odpływa o ósmej”, która odbędzie się 17 marca o godzinie 17:00 w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu.
fot. Organizator
fot. Organizator

W krainie lodu pingwiny wiodą nudny, przewidywalny żywot. Kiedy znienacka spada na nie wiadomość o potopie, zmuszone do ucieczki, pakują się na Arkę. Tam spotykają gołębia, lwa, kaczkę, krowę, wiewiórkę, zebrę i motyle… i nic już nie jest, jak zwykle.
„Arka odpływa o ósmej” to spektakl pełen humoru, zaskakujących zwrotów akcji i z nieoczekiwaną puentą. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Dziecięcy Teatr Baśni w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu działa i cieszy oczy widzów swoimi spektaklami od 1992r. Przez te lata, kilkuset jego wychowanków zaprezentowało kilkanaście spektakli. Od 2010 roku DTB prowadzi Dorota Baranowska. Pod okiem doświadczonej pedagog, młodzi artyści uczą się sztuki scenicznej oraz biorą pełny udział w przygotowaniu spektaklu. Jednocześnie, pracują nad umiejętnością czytania, rozumienia i interpretacji tekstu, rozwijają pamięć, umiejętności ruchowe i emisję głosu.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Organizator

Przed nami Coolinaria - skosztuj pyszności podczas festiwalu wina i serów

Kultura
poniedziałek, 17 czerwca 2024, 08:39
Na Placu Pocztowym w Görlitz odbędzie się 5. edycja Festiwalu wina i smaków Coolinaria! Przez niemal całą sobotę, od godziny 11:00 do 21:00, na miłośników i smakoszy wina oraz regionalnych przysmaków czekać będą niemieccy i polscy wystawcy.
fot. Organizator

Przed nami Dni Zgorzelca 2024 - sprawdź program

Kultura
czwartek, 13 czerwca 2024, 09:46
Gorąco, jak na początek lata przystało, zapraszamy na Dni Zgorzelca 2024. W pierwszy weekend wakacji spotykamy się w Amfiteatrze przy Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu, by wspólnie celebrować święto miasta i jego mieszkańców.

Zobacz również