NaStyku.pl

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Izabellą Frączyk

Burmistrz Miasta Zgorzelec i Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zgorzelcu z okazji Dnia Kobiet serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie z Izabellą Frączyk, autorką powieści o ludzkich relacjach i o życiu.
fot. Organizator
fot. Organizator

Izabella Frączyk urodziła się w Krakowie. Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Przez lata poświęcone pracy zawodowej zajmowała się zarządzaniem i organizacją działów sprzedaży w krajowych i międzynarodowych korporacjach, by finalnie zostać samodzielnym doradcą w zakresie tworzenia i wdrażania systemów naprawczych dla małych i średnich firm.

Pisarstwem zajmuje się od 2009 roku. Obecnie jest autorką kilkudziesięciu poczytnych powieści obyczajowych, między innymi serii „Stajnia w Pieńkach”, „Kobiety z odzysku”, „Śnieżna Grań” oraz „Wszystko nie tak!” oraz współautorką bestsellerowego cyklu „Kaprys milionera”.

Spotkanie z Izabellą Frączyk:

  • 8 marca 2024 r. 
  • godzina 17:00
  • Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu, ul. Parkowa 1

Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książek autorki.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Organizator

Spektakl: Kolacja na cztery ręce

Kultura
wtorek, 02 kwietnia 2024, 08:54
Hotel Turyński w Lipsku. Jest rok 1747, przy jednym stole zasiadają wybitni kompozytorzy: Jerzy Fryderyk Haendel oraz Jan Sebastian Bach…Historia, która się nie wydarzyła, ale w teatrze wszystko jest możliwe.

Zobacz również