NaStyku.pl

Zapraszamy na premię filmu Akcja Anihilacja w QlturKombinat Pieńsk

Nowy Rok zaczyna się z mocnym kinowym przytupem. Wszystko za sprawą Penziger Horror Movies, czyli wytwórni filmowej pałającej się – bagatela - mocnym i zdecydowanym kinem.
fot. Panzinger Horror Movies
fot. Panzinger Horror Movies

Już 14 stycznia o 18:00 w pieńskim Qulturkombinacie odbędzie się premiera najnowszego filmu Dawida Topora „Akcja Anihilacja”. Topór z upartością maniaka poprowadzi widza przez gąszcz ludzkiej psychiki pragnącej eksterminacji ludzkości. Te pejoratywne spojrzenie na świat jest w pełni uzasadnione, gdyż ostateczność to głośna forma sprzeciwu wobec współczesnego konsumpcjonizmu. 

Reżyser w swojej produkcji zachował stylistykę kina neonoir. Ten ciekawy zabieg pozwoli odbiorcy umościć się w niezawodnym gangsterskim klimacie z potężną falą dekadencji.

Podczas premiery odbędzie się również pokaz animacji Kamila Wójcika, twórcy animacji 2D o soczystym, brutalnym ale i groteskowym zabarwieniu. Wójcik jest zdobywcą wielu nagród i cenionym awangardzistą. 

Jest kino, jest animacja, będzie i teatr. Tuż przed pokazem filmowym widzowie zobaczą inscenizację teatru Wybrzmięk. Ten krótki pokaz nawiąże do skomplikowanej psychiki ofiary i otworzy protagoniście wrota do chęci zagłady. 

W starej hucie znów będzie głośno. Po oficjalnej części, organizatorzy zapraszają na afterparty w klimacie dark techno. 

14.01.2023r.

QlturKombinat Pieńsk

Godz. 18:00

fot. Panziger Horror Movies (3)

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. FB K.Haytas

Idź precz - Karolina Haytas w premierowym duecie z Doniem

Kultura
poniedziałek, 19 lutego 2024, 11:45
Za kilka dni, a dokładnie 28 lutego usłyszymy nowy utwór wokalistki Karoliny Haytas w duecie z Doniem. Muzyk znany jest z hip-hopowej grupy Ascetoholix i swojej solowej działalności. Karolina wypromowała takie utwory jak “Złamana” czy “Jesienna refleksja"
fot. MDK Zgorzelec

Powraca Teatr Ziemi Zgorzeleckiej!

Kultura
piątek, 02 lutego 2024, 09:18
Być może niewiele już osób pamięta, ale Zgorzelec - odkąd istnieje jako miasto - zawsze miał teatr. Nadnyska scena była jedną z pierwszych w powojennej Polsce!

Zobacz również