NaStyku.pl

XXII Zawody Jeździeckie w skokach przez przeszkody

Tradycyjnie w wakacje, w tym roku 7 lipca na terenie koło Leroy Merlin w Łagowie zostaną rozegrane Zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody pod patronatem trzech dżentelmenów.
fot. Organizator
fot. Organizator

Będą to zawody regionalne i towarzyskie z udziałem jeźdźców zagranicznych, Mistrzostwa Powiatu Zgorzeleckiego o puchar Starosty Zgorzeleckiego, puchar Wójta Gminy Zgorzelec, puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec. Klub Jeździecki „NA KOŃ” w Łagowie po raz XXII przygotował moc atrakcji.

Zawodnicy wezmą udział w konkursach o wysokości od krzyżaczków po 130 cm. Rozegrany zostanie także bardzo emocjonujący konkurs DERBY, łączący zarówno przeszkody stałe jak i parkurowe. Podczas niniejszych zawodów wyłoniony zostanie Mistrz Powiatu Zgorzeleckiego, który otrzyma mistrzowski puchar z rąk Starosty Powiatu Zgorzeleckiego, Pana Artura Bielińskiego.

Dla publiczności również moc atrakcji – przejażdżki na kucykach, jeździecki pchli targ, lody naturalne oraz stoiska spożywcze przygotowane przez stowarzyszenie Złote Kłosy. Sportowe i kulinarne emocje na najwyższym poziomie zagwarantowane.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do Łagowa w pierwszą niedzielę lipca. Start o godzinie 9:00.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Organizator

Przed nami Coolinaria - skosztuj pyszności podczas festiwalu wina i serów

Kultura
poniedziałek, 17 czerwca 2024, 08:39
Na Placu Pocztowym w Görlitz odbędzie się 5. edycja Festiwalu wina i smaków Coolinaria! Przez niemal całą sobotę, od godziny 11:00 do 21:00, na miłośników i smakoszy wina oraz regionalnych przysmaków czekać będą niemieccy i polscy wystawcy.
fot. Organizator

Przed nami Dni Zgorzelca 2024 - sprawdź program

Kultura
czwartek, 13 czerwca 2024, 09:46
Gorąco, jak na początek lata przystało, zapraszamy na Dni Zgorzelca 2024. W pierwszy weekend wakacji spotykamy się w Amfiteatrze przy Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu, by wspólnie celebrować święto miasta i jego mieszkańców.

Zobacz również