NaStyku.pl

Wycieczka po kulisach filmowych w Görlitz

Ze względu na wyjątkową architekturę Görlitz coraz częściej staje się planem filmowym dla międzynarodowych produkcji kinowych.
Wycieczka po kulisach filmowych w Görlitz
Wycieczka po kulisach filmowych w Görlitz

Podczas zwiedzania odkryją Państwo niektóre z takich miejsc, zapoznają się z „Walk of Goerliwood” i sami się przekonają dlaczego gwiazdy kina świetnie się tu czują.

Termin wycieczki: 1.08.2020 godz. 14:00
Miejsce spotkania: Görlitz-Information (Obermarkt 32)
Czas trwania: około 90 minut
Cena: 9,50 EUR za osobę, dzieci do lat 14 za darmo, 7,50 EUR ze zniżką dla uczniów, studentów i osób niepełnosprawnych
Uwagi: Bilety do nabycia w informacji turystycznej Görlitz-Information. Jeśli liczba chętnych przekracza 8 osób, prosimy poinformować nas o tym z wyprzedzeniem. Dzięki temu będziemy mogli zagwarantować Państwu udział w oprowadzaniu w wybranym terminie. Zwiedzanie w języku polskim.
Kontakt: Telefon: +49 (0) 3581 – 47570

Oficjalna strona: https://www.goerlitz.de

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Worcation / fot. Jakub Purej

Worcation przeniesione do wirtualnego świata

Kultura
piątek, 17 lipca 2020, 11:48
Jak wygląda internetowa wymiana młodzieży? Jak można spotkać się online? Na te i wiele innych pytań wkrótce wspólnie poszukamy odpowiedzi!
Spotkanie Kresowe w Gozdaninie

Spotkanie Kresowe w Gozdaninie

Kultura
środa, 15 lipca 2020, 08:44
Tradycyjnie w lipcu na terenie Gminy Zgorzelec odbywa się „Spotkanie Kresowe” upamiętniające wydarzenia na Ziemi Wołyńskiej sprzed lat.

Zobacz również