NaStyku.pl

Uwaga Zgorzelec! Poszukiwani statyści do serialu HEWELIUSZ

Prom „Jan Heweliusz” zatonął podczas sztormu na Bałtyku 14 stycznia 1993 roku. Na jego pokładzie zginęło 55 osób, w tym 20 członków załogi i 35 pasażerów (10 ciał nigdy nie odnaleziono). Z katastrofy uratowano jedynie dziewięć osób.
https://x.com/NetflixPL
https://x.com/NetflixPL

Ta największa katastrofa morska w dziejach polskiej floty handlowej będzie tematem nowego serialu produkowanego dla platformy Netflix. Jego reżyserem jest Jan Holoubek, za produkcję odpowiada Anna Kępińska, a scenariusz stworzył Kasper Bajon.

Zdjęcia do serialu będą realizowane w lutym w Zgorzelcu.  Załoga MKM Studio już teraz poszukuje statystów do tej niezwykłej produkcji.

Poszukiwani statyści

Kto może się zgłosić do statystowania? Kobiety i mężczyźni w wieku 16-70 latdzieci w wieku 8-12 latStatyści otrzymają także wyżywienie, napoje i przeżyją niezapomnianą przygodę w towarzystwie największych gwiazd polskiego kina.

Ponieważ serial będzie osadzony w latach 90., statyści powinni spełniać pewne warunki. U mężczyzn nie wchodzą w grę współczesne fryzury oraz tatuaże w widocznych miejscach. Z kolei u kobiet – współczesne fryzury, przedłużane rzęsy, makijaż permanentny, widoczne tatuaże i wydłużone paznokcie.

Jeżeli chcesz przeżyć niesamowitą i wspaniałą przygodę, zobaczyć jak wygląda praca na planie filmowym, wystąpić razem z czołówką polskich aktorów, to już w dniach od 21 do 24 lutego będziemy realizować zdjęcia do największej polskiej produkcji ostatnich lat, serialu HEWELIUSZ w reżyserii twórcy innego wielkiego hitu, serialu WIELKA WODA Jana Holoubka.

Stawka:

  • dla dorosłych 130 zł netto za dzień zdjęciowy,
  • dla dzieci 180 zł netto za dzień zdjęciowy.

Zgłoszenia

Zgłoszenia z dopiskiem ZGORZELEC zawierające imię i nazwisko, aktualne zdjęcie twarzy i zdjęcie sylwetki oraz numer telefonu prosimy przesyłać na maila: mkm@mkmstudiofilm.pl

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Organizator

Spektakl: Kolacja na cztery ręce

Kultura
wtorek, 02 kwietnia 2024, 08:54
Hotel Turyński w Lipsku. Jest rok 1747, przy jednym stole zasiadają wybitni kompozytorzy: Jerzy Fryderyk Haendel oraz Jan Sebastian Bach…Historia, która się nie wydarzyła, ale w teatrze wszystko jest możliwe.

Zobacz również