NaStyku.pl

Teatr jako oswajanie śmierci

W najbliższą niedzielę zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu, gdzie dr Piotr Rudzki wygłosi wykład pt. "Tadeusz Kantor - teatr jako oswajanie śmierci".
MDK, 25 listopada, godz. 18, wstęp wolny
MDK, 25 listopada, godz. 18, wstęp wolny

W ramach Zgorzeleckich Spotkań z Teatrem, zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wykład: "Tadeusz Kantor - teatr jako oswajanie śmierci", który wygłosi dr Piotr Rudzki, adiunkt w Zakładzie Teorii Kultury i Sztuk Widowiskowych Uniwersytetu Wrocławskiego, kurator artystyczny Teatru Polskiego w podziemiu.

Dodatkową atrakcją niedzielnego wieczoru będzie projekcja sfilmowanego przez Andrzeja Wajdę spektaklu "Umarła klasa" Tadeusza Kantora. Serdecznie zapraszamy.

MDK, 25 listopada, godz. 18.00, wstęp wolny.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Pomysł na spędzenia Dnia Kobiet

Opera in Love

Kultura
wtorek, 12 lutego 2019, 10:03
Koncert "Opera in Love" z okazji Dnia Kobiet w wykonaniu Sonori Ensemble to wyjątkowy koncert dedykowany wszystkim Paniom i nie tylko!
Zaproszenie na koncert karnawałowy

Koncert karnawałowy

Kultura
poniedziałek, 11 lutego 2019, 08:30
19 lutego o godz. 17:00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury odbędzie się Koncert Karnawałowy tradycyjnie organizowany przez Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu.

Zobacz również

Polska Noc Kabaretowa 2019: PGE Turów Arena, 17 lutego, godz. 17.00
Kultura
czwartek, 31 stycznia 2019, 08:50

Polska Noc Kabaretowa 2019

Polska Noc Kabaretowa już po raz kolejny zagości w Zgorzelcu....