NaStyku.pl

Qltur Kombinat zaprasza na Marlejki 2019

25 lat to kawał czasu. Tyle gra dla nas Kosmos Mega Sound System. Tegoroczne Marlejki to właśnie jego jubileusz i z tej okazji będziemy mieli dla Was dwie sceny: jedną soundsystemową z gośćmi szanownego jubilata a na drugiej Vavamuffin.
Marlejki 2019
Marlejki 2019

Zagrają dla Was:

Vavamuffin - jeden z najbardziej rozpoznawalnych i aktywnych zespołów polskiego reggae, chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Wokale Gorga, Regeneratora i Pablopavo znają chyba wszyscy, natomiast teksty z pierwszej płyty zna cała Polska ;) 

Kosmos Mega Sound System & DJ Siwy - 25 lat na scenie, inicjator Marlejek, organizator koncertów i innych imprez około reggowych w Zgorzelcu a przede wszystkim w Szklarskiej Porębie Janusz Lichocki & Jacek 'siwy' Drumowicz.

Blizna Terror Sound - lokalna ekipa. KrzysztofPaweł i Wiktor. Vinyl sto pro.

  • Start: 2019-05-18, godzina 21:00
  • Miejsce: Qltur Kombinat, ul. Dąbrowskiego 44 Pieńsk
  • Wstęp: 35 zł
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Konkursy o Stanisławie Moniuszce  rozstrzygnięte! / fot. PSM Zgorzelec

Znamy zwycięzców konkursów o Stanisławie Moniuszce

Kultura
piątek, 17 maja 2019, 12:35
15 maja w Auli Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu odbyły się dwa konkursy wiedzy muzycznej pt. "Stanisław Moniuszko – życie i twórczość".
Festiwal młodych bogatyńskich talentów

Festiwal młodych bogatyńskich talentów

Kultura
piątek, 17 maja 2019, 09:00
1. Festiwal Młodych – to będzie pierwsze takie wydarzenie organizowane przez aktywną młodzież, a konkretniej przez stowarzyszenie Młodzi dla Gminy Bogatynia! Na scenie zobaczymy młode talenty i uzdolnioną muzycznie młodzież.

Zobacz również