NaStyku.pl

Przedświąteczne Czułości – zapraszamy na wirtualny koncert!

Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu zaprasza na niedzielny live, podczas którego zaprezentuje się projekt pn. „Kilka czułości”. To ostatni wirtualny koncert w tym roku.
Kilka Czułości
Kilka Czułości

Nie ma nic wspanialszego, niż trzymać kciuki i choćby odrobinę móc się przyczynić do promocji niezwykle zdolnych, młodych ludzi związanych z naszym miastem. Właśnie dlatego Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu zaprasza na ostatni w tym roku i baaardzo przedświąteczny koncert w cyklu „Niedzielny live”, podczas którego zaprezentuje się muzyczny projekt pn. „Kilka czułości”. Jednym z jego filarów jest znany doskonale zgorzelczanom Emil Smardzewski, a pozostałymi Anna Kamińska, Adrian Ciesielski i Filip Turkowski.

Dlaczego „Kilka czułości”?

Czułość to taka jednostka, której każdy potrzebuje w różnej ilości. Potrzebujemy czułości zarówno rozdawać, jak i przyjmować. Nie jest to proste. Z jakichś powodów boimy się rozmawiać o uczuciach. Ale nie dzisiaj. Dzisiaj czas na kilka czułości – folkowych brzmień i opowieści o kochaniu. A ponieważ coraz bliżej święta, to dorzucimy też odrobinę świątecznego klimatu – zapowiadają młodzi artyści.

A do obejrzenia ich koncertu w formule „na żywo, ale w internecie” zapraszamy w niedzielę, 20 grudnia, o godz. 18:00 na profil MDK Zgorzelec na portalu FB.

Aktualna ocena: 5,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Newsletter stowarzyszenia Meetingpoint Music Messiaen e.V. we współpracy z Fundacją Pamięć, Edukacja, Kultura

Newsletter MMM od teraz dostępny w języku polskim

Kultura
środa, 13 stycznia 2021, 08:39
Newsletter stowarzyszenia Meetingpoint Music Messiaen e.V. we współpracy z Fundacją Pamięć, Edukacja, Kultura dostępny dotychczas w języku niemieckim będzie od tego roku publikowany także po polsku.
Międzynarodowe Dni Messiaena 2021

Dni Messiaena 2021 przełożone na wiosnę

Kultura
poniedziałek, 11 stycznia 2021, 08:23
Pandemia pokrzyżowała festiwalowe plany. Międzynarodowe Dni Messiaena, których centralny punkt stanowi koncert „Kwartet na koniec czasu“ grany 15 stycznia, nie mogą odbyć się tradycyjnie w tym miesiącu. Wydarzenie przełożono na przełom kwietnia i maja.

Zobacz również

#Koncert Domowy Kolędy
Kultura
piątek, 18 grudnia 2020, 08:35

Domowy koncert kolęd

20 grudnia o godz. 16.00 na Facebooku i YouTube odbędzie...