NaStyku.pl

Przed nami XXV edycja Święta Grzybów już w najbliższy weekend!

Jubileuszowa XXV edycja Święta Grzybów już w najbliższy weekend (9-10 września br.) w Parku Miejskim w Węglińcu.
fot. Organizator
fot. Organizator

Rajd rowerowy, parada grzybowa, występy artystów, turniej drwali, mistrzostwa Europy w zbieraniu grzybów, zawody wędkarskie, turniej piłkarski, stoiska gastronomiczne, wesołe miasteczko, prezentacje kulinarne sołectw to tylko niektóre z licznych atrakcji, które przygotowali organizatorzy imprezy. Szczegóły poniżej.

 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Organizator

Przed nami Coolinaria - skosztuj pyszności podczas festiwalu wina i serów

Kultura
poniedziałek, 17 czerwca 2024, 08:39
Na Placu Pocztowym w Görlitz odbędzie się 5. edycja Festiwalu wina i smaków Coolinaria! Przez niemal całą sobotę, od godziny 11:00 do 21:00, na miłośników i smakoszy wina oraz regionalnych przysmaków czekać będą niemieccy i polscy wystawcy.
fot. Organizator

Przed nami Dni Zgorzelca 2024 - sprawdź program

Kultura
czwartek, 13 czerwca 2024, 09:46
Gorąco, jak na początek lata przystało, zapraszamy na Dni Zgorzelca 2024. W pierwszy weekend wakacji spotykamy się w Amfiteatrze przy Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu, by wspólnie celebrować święto miasta i jego mieszkańców.

Zobacz również