NaStyku.pl

Przed nami XXV edycja Święta Grzybów już w najbliższy weekend!

Jubileuszowa XXV edycja Święta Grzybów już w najbliższy weekend (9-10 września br.) w Parku Miejskim w Węglińcu.
fot. Organizator
fot. Organizator

Rajd rowerowy, parada grzybowa, występy artystów, turniej drwali, mistrzostwa Europy w zbieraniu grzybów, zawody wędkarskie, turniej piłkarski, stoiska gastronomiczne, wesołe miasteczko, prezentacje kulinarne sołectw to tylko niektóre z licznych atrakcji, które przygotowali organizatorzy imprezy. Szczegóły poniżej.

 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Organizator

Gruziński balet APHKHAZETI w Zgorzelcu!

Kultura
poniedziałek, 27 listopada 2023, 09:34
Zapraszamy na wyjątkowe widowisko, które przeniesie Was w serce Gruzji – do kraju, gdzie tradycja i nowoczesność przenikają się na każdym kroku.
fot. Organizator

Zgorzelecki Jarmark Bożonarodzeniowy czeka na wystawców

Kultura
czwartek, 23 listopada 2023, 09:21
Trwają przygotowania do tegorocznego Zgorzeleckiego Jarmarku Bożonarodzeniowego, na który już dziś zapraszają organizatorzy Burmistrz Miasta Zgorzelec, Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu oraz CSR sp. z o.o.

Zobacz również