NaStyku.pl

Przed nami Międzynarodowy Festiwal Piosenki Greckiej. Zgłoś się do konkursu piosenki Grand Prix XXV

Międzynarodowy Festiwal Piosenki Greckiej w Zgorzelcu świętuje w tym roku swój jubileusz – to już 25. edycja festiwalu. Tegoroczne święto kultury greckiej odbędzie się w dniach 14-16 lipca, w amfiteatrze przy Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu.
fot. Organizator
fot. Organizator

Co prawda szczegółowy program jubileuszowego festiwalu jest jeszcze owiany tajemnicą , ale wiadome jest, że jak co roku wykonawcy będą mogli zmierzyć się w konkursie Grand Prix festiwalu. Każdego, komu muzyka jest bliska sercu, zapraszamy do udziału oraz… do zgarnięcia nagród. Na zdobywcę tegorocznego Grand Prix czeka 5000zł! Przewidziano również nagrody pieniężne dla laureatów II i III miejsca, nagrody rzeczowe i wyróżnienia.

Co warto wiedzieć o konkursie Grand Prix XXV Festiwalu Piosenki Greckiej?

  • udział weźmie 10, wcześniej zakwalifikowanych wykonawców,
  • dopuszcza się udział solistów, duetów, zespołów z wyłączeniem wykonawców greckich,
  • prezentowane są dwa utwory: piosenka grecka zaśpiewana przez uczestnika w języku greckim oraz piosenka z repertuaru polskiego artysty zaśpiewana w języku polskim,
  • nie dopuszcza się użycia pełnego playbacku!,
  • występy oceniać będzie polsko-greckie jury
  • organizatorzy pomagają w zakwaterowaniu i wyżywieniu uczestnikom

Chętnych odsyłamy do zapoznania się z pełnym regulaminem konkursu.

REGULAMIN FESTIWALU

Zgłoszenia przyjmowane są do 3 lipca 2023. Spróbujcie swoich sił. Do zobaczenia na festiwalu.

Cały program wydarzenia już niedługo.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Organizator

Dzień Wież w Gӧrlitz

Kultura
czwartek, 21 września 2023, 10:05
Już w najbliższą niedzielę, 24 września, niepowtarzalna okazja spojrzenia na Gӧrlitz z góry. Z okazji Dnia Wież już od godziny 10:00 rano na zwiedzających czekać będą cztery z pięciu wież miejskich.
fot. Organizator

Opera Aida w Zgorzelcu. Serdecznie zapraszamy!

Kultura
czwartek, 21 września 2023, 09:21
Karkonoski Festiwal Operowy po raz kolejny w Zgorzelcu. Tym razem, za jego sprawą, miłośnicy opery będą mogli usłyszeć jedną z największych i najważniejszych kompozycji operowych w historii gatunku – Aidę Giuseppe Verdiego.

Zobacz również