NaStyku.pl

Przed nami Dni Zgorzelca 2024 - sprawdź program

Gorąco, jak na początek lata przystało, zapraszamy na Dni Zgorzelca 2024. W pierwszy weekend wakacji spotykamy się w Amfiteatrze przy Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu, by wspólnie celebrować święto miasta i jego mieszkańców.
fot. Organizator
fot. Organizator

Zaczynamy już w piątek…

Dni Zgorzelca otwieramy już w piątkowe popołudnie, 21 czerwca. Tym razem zaczniemy nie muzycznie, a teatralnie – spektaklem krakowskiego Teatru Przypadków Feralnych, o nieco przewrotnym jak na początek wakacji tytule: „Lekcja”. Na pełne zabawnych dialogów przedstawienie zapraszamy o godzinie 18:00 do sali widowiskowej MDKu (Ilość miejsc ograniczona).

Kabaretowa sobota!

W sobotę, 22 czerwca, od godziny 17.00 scenę amfiteatru oddamy naszym lokalnym talentom – wystąpią znane nam zespoły muzyczne, a po nich, około godziny 18:45 na scenie pojawią się dziewczyny z grupy Inna Show Cheerleaders Zgorzelec. Zgorzeleckie cheerleaderki jak zwykle rozgrzeją publiczność i przygotują nas na sportowe emocje, których dostarczą najlepsi zgorzeleccy sportowcy nagrodzeni przez Burmistrza Miasta Zgorzelec za swoją całoroczną pracę i osiągnięcia. Po uroczystym wręczeniu nagród w amfiteatrze zagoszczą niepohamowana wesołość, ironia, żart isatyra. Łużycka Noc Kabaretowa, podczas której publiczność bawić będą kabarety Czesuaf, FiFa-RaFa, Formacja Chatelet i Jurki rozpocznie się o godzinie 20:00 i potrwa… tyle, ile będzie trzeba.

Niedziela – od lewa do prawa, wszędzie zabawa!

W niedzielne (23 czerwca) popołudnie wyspaną i zregenerowaną po nocnej terapii śmiechem publiczność porwą do tańca znane i lubiane muzyczne przeboje. Cover Day rozpoczynamy o 16:00występem Sax Brass Band, a po nim usłyszymy Janusza Łuczaka, którego wersje znanych utworów podziwialiśmy w telewizyjnym show The Voice Senior. O 18:00 na scenie pojawi się Juicy Pop – jedenz najlepszych zespołów coverowych w Polsce. O 20:00 Dj Dziekan, którego mixy na żywo na YT zna cały kraj! Dużo tanecznej muzyki ale zostawcie troszkę sił bo o 21:00 Nowator sprawdzi „Co tu jest grane?” i czy zgorzelecki amfiteatr potrafi tańczyć „Od lewa do prawa”.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Organizator

Wakacyjne zabawy z eMDeKiem w parku Paderewskiego

Kultura
wtorek, 23 lipca 2024, 09:58
Burmistrz Miasta Zgorzelec i Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu zapraszają na kolejne wydarzenie w ramach akcji „Wakacyjna zabawa z eMDeKiem”. Tym razem, w wir dziecięcej uciechy zabierzemy Was 27 lipca w parku im. I Paderewskiego.

Zobacz również