NaStyku.pl

Przed nami Coolinaria - skosztuj pyszności podczas festiwalu wina i serów

Na Placu Pocztowym w Görlitz odbędzie się 5. edycja Festiwalu wina i smaków Coolinaria! Przez niemal całą sobotę, od godziny 11:00 do 21:00, na miłośników i smakoszy wina oraz regionalnych przysmaków czekać będą niemieccy i polscy wystawcy.
fot. Organizator
fot. Organizator

Już po raz piąty organizatorzy Festiwalu wina i smaków Coolinaria zapraszają do Görlitz na letnią edycję wydarzenia, w którego bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz doskonałych niemieckich win z Saksonii i Brandenburgii, swoją ofertę zaprezentują na nim również producenci z polskich regionów winiarskich. Uzupełnieniem oferty winiarskiej będą stoiska producentów słodkich i pikantnych przekąsek, jak np. ryby z Kodersdorfu, półmiski antipasti oraz obfite dania z grilla, czy lokalne piwo rzemieślnicze z browaru SUDOST.

Festiwal bezgranicznych przyjemności Coolinaria wzbogaca współpracę transgraniczną naszych miast i regionów o warte polecenia smaki.

Sobota, 22 czerwca, godziny 11:00 – 21:00, Plac Pocztowy (Postplatz) w Gӧrlitz

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Organizator

Wakacyjne zabawy z eMDeKiem w parku Paderewskiego

Kultura
wtorek, 23 lipca 2024, 09:58
Burmistrz Miasta Zgorzelec i Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu zapraszają na kolejne wydarzenie w ramach akcji „Wakacyjna zabawa z eMDeKiem”. Tym razem, w wir dziecięcej uciechy zabierzemy Was 27 lipca w parku im. I Paderewskiego.

Zobacz również