NaStyku.pl

Polska Noc Kabaretowa Zgorzelec 2020: Śmiech w wielkim mieście!

Duża dawka śmiechu i pozytywnej energii! Jeśli macie złe humory, to gwarantujemy natychmiastową ich poprawę. W pierwszą niedzielę lutego Zgorzelec zaprasza na Polską Noc Kabaretową 2020. Będzie się działo! Mamy dla Was bilety!
Polska Noc Kabaretowa Zgorzelec 2020
Polska Noc Kabaretowa Zgorzelec 2020

Polska Noc Kabaretowa 2020

Panie i Panowie! Przed Wami jedyne tego typu widowisko kabaretowe. Dziewiąta edycja Polskiej Nocy Kabaretowej to rozrywka, jakiej nie doświadczył jeszcze żaden człowiek! Po raz pierwszy w rolę prowadzących wcieli się duet rodem z Hollywood. Urok, czar, wyczucie i profesjonalizm to tylko kilka z ich licznych walorów. Kobieta o stu twarzach, milionie wcieleń i niezliczonym tłumie fanów. U jej boku mężczyzna czarujący, błyskotliwy i nieprzewidywalny. Adrianna Borek oraz Igor Kwiatkowski, bo o nich mowa, zabiorą Was w świat amerykańskich gal, największych światowych widowisk. Polska Noc Kabaretowa to kompilacja blasku Las Vegas, rozmachu Broadwayu i niezapomnianych doznań wprost z Los Angeles.   

                                                

Polska Noc Kabaretowa 2020: Kto wystąpi?

Oprócz prowadzących Adrianny Borek oraz Igora Kwiatkowskiego na scenie PGE Turów Areny zobaczymy także Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile, Kabaret K2 oraz Kabaret Nowaki. Takiego wydarzenia w Zgorzelcu nie można przegapić! Bilety są jeszcze do nabycia na stronie internetowej kabaretowe bilety.pl. Śpieszcie się, bo rozchodzą się jak świeże bułeczki :)

Wygraj podwójne zaproszenie

Wspólnie z Agencją Artystyczną Eskander mamy dla Was 4 podwójne zaproszenia na Polską Noc Kabaretową 2020 w Zgorzelcu. Zasady są banalnie proste! Wystarczy udostępniony na naszym Facebooku artykuł o tym wydarzeniu polubić i udostępnić. W piątek (31 stycznia) w prywatnej wiadomości odezwiemy się do 4 szczęśliwców. Zapraszamy do zabawy!

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również