NaStyku.pl

Po dwóch latach przerwy wracają Jakuby! Sprawdź program imprezy

Po dwóch latach przerwy, w lekko zmienionej formule wracają Jakuby! Widzimy się nad Przedmieściu Nyskim w dniach 26 - 28 sierpnia.
fot. arch. nastyku.pl
fot. arch. nastyku.pl

Z powodu pandemii koronawirusa Jarmark Staromiejski nie odbywał się przez 2 lata. Teraz Jakuby wracają, chociaż w nieco zmienionej formule. Na mieszkańców Europa Miasta czeka sporo atrakcji. Jakuby tradycyjnie odbędą się na Przedmieściu Nyskim w Zgorzelcu w dniach 26 - 28 sierpnia. 

Program Jakuby 2022: 

 

 

 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. zdjęcie ilustracyjne

Jesienna dieta dla seniora

Życie, Kultura
poniedziałek, 26 września 2022, 09:19
Jesień to piękna, kolorowa pora roku, która w Polsce otwiera sezon na aromatyczne, ciepłe dania. Posiłki powinny być wzbogacone w witaminę C, a także cynk, który wspiera układ immunologiczny, krwionośny, nerwowy, a także kostny.

Zobacz również