NaStyku.pl

Ostatnia wola papy – komedia, że boki zrywać

Katarzyna Galica, Marek Wolny i Wojciech Michno zagrają główne role w spektaklu komediowym "Ostatnia wola papy", na który zapraszamy zgorzeleckich widzów 7 października na godz. 17.00. O czym rzecz ma się?
7 października, godz. 17.00, Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu
7 października, godz. 17.00, Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu

Bronisława i Bogusław to przyrodnie rodzeństwo. Prowadzą swoją egzystencję nad jeziorem w okolicach pięknego lasu. Ich naładowanie niespełnionymi marzeniami narasta do chwili, gdy w drzwiach domu pojawia się niespodziewany gość. Życie tej pary może się odmienić, ale czy jest to legalne, moralne i dobre? Czy nasze zaszłości historyczne budują, czy rujnują?

Fred Apke stworzył bardzo wciągającą historię – naładowaną emocjami, humorem… i ciepłem, a aktorzy z Katarzyną Galicą w roli Bronisławy dokonali scenicznego majstersztyku. Warto więc wpisać datę 7 października do swojego kalendarza. Bilety już wkrótce w sprzedaży.

Bilety w cenie 50 zł są jeszcze do nabycia m.in. na stronie internetowej www.kupbilecik.pl.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Pomysł na spędzenia Dnia Kobiet

Opera in Love

Kultura
wtorek, 12 lutego 2019, 10:03
Koncert "Opera in Love" z okazji Dnia Kobiet w wykonaniu Sonori Ensemble to wyjątkowy koncert dedykowany wszystkim Paniom i nie tylko!
Zaproszenie na koncert karnawałowy

Koncert karnawałowy

Kultura
poniedziałek, 11 lutego 2019, 08:30
19 lutego o godz. 17:00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury odbędzie się Koncert Karnawałowy tradycyjnie organizowany przez Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu.

Zobacz również

Polska Noc Kabaretowa 2019: PGE Turów Arena, 17 lutego, godz. 17.00
Kultura
czwartek, 31 stycznia 2019, 08:50

Polska Noc Kabaretowa 2019

Polska Noc Kabaretowa już po raz kolejny zagości w Zgorzelcu....