NaStyku.pl

Newsletter MMM od teraz dostępny w języku polskim

Newsletter stowarzyszenia Meetingpoint Music Messiaen e.V. we współpracy z Fundacją Pamięć, Edukacja, Kultura dostępny dotychczas w języku niemieckim będzie od tego roku publikowany także po polsku.
Newsletter stowarzyszenia Meetingpoint Music Messiaen e.V. we współpracy z Fundacją Pamięć, Edukacja, Kultura
Newsletter stowarzyszenia Meetingpoint Music Messiaen e.V. we współpracy z Fundacją Pamięć, Edukacja, Kultura

Wyrażamy nadzieję, że łatwiej dotrzemy w ten sposób do Państwa z informacjami o działaniach, które prowadzimy w Meetingpoint Music Messiaen oraz Europejskim Centrum Pamięć, Edukacja, Kultura.

Newsletter będzie publikowany co 3 miesiące. Zaprezentujemy w nim nasze aktualne plany, zrelacjonujemy projekty, poinformujemy o wydarzeniach kulturalnych, a także o bieżących sprawach Stalagu VIII A. Znajdą w nim Państwo informacje o Międzynarodowym Festiwalu Dni Messiaena, współpracy polsko-niemieckiej, działaniach edukacyjnych i akcjach prowadzonych przez nas w ciągu roku. Chcemy podzielić się z Państwem efektami naszej codziennej pracy i zachęcić do poznania nas bliżej.

Oto link do newslettera:

A pod tym linkiem mogą Państwo zapisać się do otrzymywania od nas bezpłatnie newslettera:

Ponadto newsletter jest dostępny na stronie internetowej stowarzyszenia:

Zapraszamy do czytania!

 

Aktualna ocena: 5,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Międzynarodowe Dni Messiaena 2021

Dni Messiaena 2021 przełożone na wiosnę

Kultura
poniedziałek, 11 stycznia 2021, 08:23
Pandemia pokrzyżowała festiwalowe plany. Międzynarodowe Dni Messiaena, których centralny punkt stanowi koncert „Kwartet na koniec czasu“ grany 15 stycznia, nie mogą odbyć się tradycyjnie w tym miesiącu. Wydarzenie przełożono na przełom kwietnia i maja.
Przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju 2020 na moście Staromiejskim w Zgorzelcu / fot. UM Zgorzelec

Betlejemskie Światło Pokoju jest już wśród nas

Kultura
wtorek, 22 grudnia 2020, 14:46
Od 34 lat z Groty Narodzenia Pańskiego w Betlejem wyrusza Betlejemskie Światło Pokoju i dzięki europejskim skautom, w niezwykłej świetlistej sztafecie, przekazywane z rąk do rąk wypełnia Europę bożonarodzeniowym przesłaniem.

Zobacz również

#Koncert Domowy Kolędy
Kultura
piątek, 18 grudnia 2020, 08:35

Domowy koncert kolęd

20 grudnia o godz. 16.00 na Facebooku i YouTube odbędzie...