NaStyku.pl

Newsletter MMM od teraz dostępny w języku polskim

Newsletter stowarzyszenia Meetingpoint Music Messiaen e.V. we współpracy z Fundacją Pamięć, Edukacja, Kultura dostępny dotychczas w języku niemieckim będzie od tego roku publikowany także po polsku.
Newsletter stowarzyszenia Meetingpoint Music Messiaen e.V. we współpracy z Fundacją Pamięć, Edukacja, Kultura
Newsletter stowarzyszenia Meetingpoint Music Messiaen e.V. we współpracy z Fundacją Pamięć, Edukacja, Kultura

Wyrażamy nadzieję, że łatwiej dotrzemy w ten sposób do Państwa z informacjami o działaniach, które prowadzimy w Meetingpoint Music Messiaen oraz Europejskim Centrum Pamięć, Edukacja, Kultura.

Newsletter będzie publikowany co 3 miesiące. Zaprezentujemy w nim nasze aktualne plany, zrelacjonujemy projekty, poinformujemy o wydarzeniach kulturalnych, a także o bieżących sprawach Stalagu VIII A. Znajdą w nim Państwo informacje o Międzynarodowym Festiwalu Dni Messiaena, współpracy polsko-niemieckiej, działaniach edukacyjnych i akcjach prowadzonych przez nas w ciągu roku. Chcemy podzielić się z Państwem efektami naszej codziennej pracy i zachęcić do poznania nas bliżej.

Oto link do newslettera:

A pod tym linkiem mogą Państwo zapisać się do otrzymywania od nas bezpłatnie newslettera:

Ponadto newsletter jest dostępny na stronie internetowej stowarzyszenia:

Zapraszamy do czytania!

 

Aktualna ocena: 5,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Worcation / fot. J. Purej

WORCATION 2021 rozpocznie się w sobotę!

Kultura
środa, 28 lipca 2021, 10:57
Międzynarodowa praca z młodzieżą w historycznym miejscu - WORCATION 2021 rozpocznie się w sobotę. Na uczestników czekają warsztaty muzyczne, teatralne i historyczne.

Zobacz również