NaStyku.pl

Mythos hybrydowo w MDK

Gdyby ktoś chciał - choćby na jedną godzinę - przenieść się pod błękitne niebo słonecznej Grecji... zapraszamy. Już niebawem, w niedzielę (25.10) w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu odbędzie się spotkanie z zespołem Mythos.
MDK zaprasza w niedzielę 25.10 na hybrydowy koncert zespołu Mythos
MDK zaprasza w niedzielę 25.10 na hybrydowy koncert zespołu Mythos

W programie koncertu, który rozpocznie się o godz. 18. znajdą się najpiękniejsze, tradycyjne piosenki i melodie oraz tańce greckie z różnych stron HELLADY.
Uwaga, koncert odbędzie się w formule hybrydowej, co oznacza, że wydarzenie będzie transmitowane na żywo, czyli „lajf” na profilu fejsbukowym MDK Zgorzelec, ale też, że w nagraniu będzie mogła uczestniczyć ograniczona liczba widzów.

Bezpłatne wejściówki na koncert można już uzyskać pisząc na adres mailowy j.pawul@zgorzelec.eu w temacie wiadomości wpisując MYTHOS. W odpowiedzi otrzymają Państwo (zaproszenie/wejściówkę) w formie pliku graficznego, który należy wydrukować lub mieć przy sobie np. na smartfonie i okazać przed wejściem. Z powodu obostrzeń sanitarnych związanych z COVID, udział w koncercie będzie możliwy wyłącznie za okazaniem wejściówki, niezbędne będzie również posiadanie maseczki na twarz. Uwaga, liczba miejsc (mocno) ograniczona! 

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również