NaStyku.pl

Muzyka z bajek Walt’a Disney’a

Ośrodek Kultury w Zawidowie oraz Stowarzyszenie Muzyczno Wydawnicze Klassik Modern serdecznie zapraszają na cykl koncertów pod tytułem "Świat Muzyki z orkiestrą Klassik Modern".
Koncert „Muzyka z bajek Walt’a Disney’a”
Koncert „Muzyka z bajek Walt’a Disney’a”

Jest to kolejny projekt organizowany przy wsparciu finansowym Fundacji PZU, we współpracy z pięcioma ośrodkami kultury Dolnego Śląska: we Lwówku Śląskim, Bolkowie, Zawidowie, Złotoryi oraz Lubaniu. W programie dzieci i młodzież będzie mogła usłyszeć najpopularniejsze piosenki z ulubionych bajek Disney’a wraz z projekcją ich fragmentów na ekranie kinowym.

Z okazji zbliżających się Mikołajek Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza dzieci i młodzież wraz z rodzicami na znakomity koncert "Muzyka z bajek Walt’a Disney’a" w wykonaniu orkiestry Klassik Modern. Koncert odbędzie się 2 grudnia /niedziela/ o godz. 16:00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Konkursy o Stanisławie Moniuszce  rozstrzygnięte! / fot. PSM Zgorzelec

Znamy zwycięzców konkursów o Stanisławie Moniuszce

Kultura
piątek, 17 maja 2019, 12:35
15 maja w Auli Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu odbyły się dwa konkursy wiedzy muzycznej pt. "Stanisław Moniuszko – życie i twórczość".
Festiwal młodych bogatyńskich talentów

Festiwal młodych bogatyńskich talentów

Kultura
piątek, 17 maja 2019, 09:00
1. Festiwal Młodych – to będzie pierwsze takie wydarzenie organizowane przez aktywną młodzież, a konkretniej przez stowarzyszenie Młodzi dla Gminy Bogatynia! Na scenie zobaczymy młode talenty i uzdolnioną muzycznie młodzież.

Zobacz również