NaStyku.pl

Muzyka z bajek Walt’a Disney’a

Ośrodek Kultury w Zawidowie oraz Stowarzyszenie Muzyczno Wydawnicze Klassik Modern serdecznie zapraszają na cykl koncertów pod tytułem "Świat Muzyki z orkiestrą Klassik Modern".
Koncert „Muzyka z bajek Walt’a Disney’a”
Koncert „Muzyka z bajek Walt’a Disney’a”

Jest to kolejny projekt organizowany przy wsparciu finansowym Fundacji PZU, we współpracy z pięcioma ośrodkami kultury Dolnego Śląska: we Lwówku Śląskim, Bolkowie, Zawidowie, Złotoryi oraz Lubaniu. W programie dzieci i młodzież będzie mogła usłyszeć najpopularniejsze piosenki z ulubionych bajek Disney’a wraz z projekcją ich fragmentów na ekranie kinowym.

Z okazji zbliżających się Mikołajek Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza dzieci i młodzież wraz z rodzicami na znakomity koncert "Muzyka z bajek Walt’a Disney’a" w wykonaniu orkiestry Klassik Modern. Koncert odbędzie się 2 grudnia /niedziela/ o godz. 16:00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Pomysł na spędzenia Dnia Kobiet

Opera in Love

Kultura
wtorek, 12 lutego 2019, 10:03
Koncert "Opera in Love" z okazji Dnia Kobiet w wykonaniu Sonori Ensemble to wyjątkowy koncert dedykowany wszystkim Paniom i nie tylko!

Zobacz również

Zaproszenie na koncert karnawałowy
Kultura
poniedziałek, 11 lutego 2019, 08:30

Koncert karnawałowy

19 lutego o godz. 17:00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu...