NaStyku.pl

Mikołajowy Kiermasz Świąteczny w Zgorzelcu

Burmistrz Miasta Zgorzelec i Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu zapraszają wszystkich chętnych do udziału w Mikołajowym Kiermaszu Świątecznym, w niedzielę, 5 grudnia w godz. od 12 do 18 w (MDK Zgorzelec, ul. Parkowa 1).
Mikołajowy Kiermasz Świąteczny w Zgorzelcu
Mikołajowy Kiermasz Świąteczny w Zgorzelcu

Zapraszamy rzemieślników, rękodzielników, zapraszamy twórców ludowych i osoby samodzielnie wytwarzające świąteczne cudeńka w domowym zaciszu. Chcemy, żeby na kiermaszu pojawiły się stroiki, ozdoby bożonarodzeniowe, ręcznie malowane bombki… Generalnie wszystko, co kojarzy się ze świętami i nie przypłynęło kontenerami z Chin.

Na zgłoszenia wystawców czekamy do godz. 15 w czwartek, 2 grudnia, pod numerem tel.: 75 77 52 415 lub też mailowo na adres: mdk@zgorzelec.eu

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zgorzelecka Orkiestra Mandolinistów im. T. Grudzińskiego zaprasza przed świętami Bożego Narodzenia na swój koncert

Mandoliny, Nikos, kolędy...

Kultura
piątek, 03 grudnia 2021, 09:38
To już taka tradycja, że przed świętami Bożego Narodzenia na swój koncert zaprasza Zgorzelecka Orkiestra Mandolinistów im. T. Grudzińskiego.

Zobacz również