NaStyku.pl

Mikołajki 2019. W Zgorzelcu sporo atrakcji dla dzieci!

Ale to będzie zabawa! Prawie 30 tysięcy drewnianych klocków rozsypiemy 6 grudnia na specjalnej macie wyłożonej w holu naszego domu kultury!
Mikołajki 2019 w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu
Mikołajki 2019 w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu

Każdy, i mały, i duży będzie mógł wybudować z nich wieże, samoloty, wyspy, góry, samochody, statki kosmiczne... co tylko zechce! A „Kraina drewnianych klocków Linden" będzie tylko jedną z atrakcji mikołajkowego popołudnia pod zieloną kopułą MDK. Będą też warsztaty tworzenia ozdób choinkowych, będzie przedświąteczny kiermasz, będą słodkości i wypieki, malowanie buziek, przegląd nowości wydawniczych dla dzieci, będzie też giełda piosenki pod hasłem „Na zimowy czas" w wykonaniu znanych już i lubianych w Zgorzelcu Fruktaków. Będzie wreszcie kino. Ale przede wszystkim nie zabraknie wyczekiwanego przez cały rok z utęsknieniem ulubieńca dzieci i bohatera całej imprezy - imć pana Świętego Mikołaja. A jak nam nieoficjalnie szepnęły elfy... będą też łakocie dla wszystkich milusińskich. Dlatego warto zapisać sobie te dane i przyjść do gmaszyska przy ul. Parkowej:

Mikołajki w MDK

6 grudnia (piątek)

godz. 16:00 – 19:00

wstęp wolny!

Kraina drewnianych klocków Linden

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również