NaStyku.pl

Mikołaj przy choinkach

TELEGRAM: Wiem, że byłyście grzeczne. STOP. Przyjeżdżam do Zgorzelca. STOP. Będę 6 grudnia około godziny 17. STOP. Spotkajmy się na skwerze ks. Popiełuszki, przy choince. STOP. Do zobaczenia. STOP. Wasz Święty Mikołaj.
Zapraszamy na Mikołajki w Zgorzelcu, 6 grudnia, godz. 17, skwer Popiełuszki
Zapraszamy na Mikołajki w Zgorzelcu, 6 grudnia, godz. 17, skwer Popiełuszki

Święty Mikołaj spotka się z dziećmi w Zgorzelcu na skwerze Popiełuszki dokładnie w swoje imieniny. Gdyby mocno wiało i padało, spotkanie przeniesie się do gmachu MDK. Zanim jednak brodaty ulubieniec pojawi się na skwerze przy choince, ulicami miasta przejdzie "Zimowa parada z Reniferem Rudolfem". Jej kolorowi uczestnicy będą namawiać wszystkich na spotkanie z Mikołajem. O godz. 17, kiedy wszyscy będą już na miejscu, rozpocznie się spektakl z animacjami dla dzieci pt. "Psotne elfy". Potem, coś zadzwoni, zahuczy i w towarzystwie burmistrza Zgorzelca pojawi się Święty Mikołaj. Obaj panowie podejmą się niełatwej sztuki uruchomienia świątecznej iluminacji na parkowych choinkach. A potem... A potem Mikołaj będzie się bawił z dziećmi i rozdawał drobne upominki. A jeszcze potem, komu rozrywek będzie mało, zapraszamy do kina PozaNova w MDK na mikołajowy pokaz bajek. Projekcja rozpocznie się o godz. 17.45. Wszystkie atrakcje będą oczywiście... za darmo, jak to w imieniny Mikołaja. Dlatego już teraz zapraszamy małych i dużych. 

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Pomysł na spędzenia Dnia Kobiet

Opera in Love

Kultura
wtorek, 12 lutego 2019, 10:03
Koncert "Opera in Love" z okazji Dnia Kobiet w wykonaniu Sonori Ensemble to wyjątkowy koncert dedykowany wszystkim Paniom i nie tylko!
Zaproszenie na koncert karnawałowy

Koncert karnawałowy

Kultura
poniedziałek, 11 lutego 2019, 08:30
19 lutego o godz. 17:00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury odbędzie się Koncert Karnawałowy tradycyjnie organizowany przez Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu.

Zobacz również

Polska Noc Kabaretowa 2019: PGE Turów Arena, 17 lutego, godz. 17.00
Kultura
czwartek, 31 stycznia 2019, 08:50

Polska Noc Kabaretowa 2019

Polska Noc Kabaretowa już po raz kolejny zagości w Zgorzelcu....