NaStyku.pl

Konkurs Grand Prix 26. Festiwalu Piosenki Greckiej – zgłoś się

26. Międzynarodowy Festiwal Piosenki Greckiej zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim kolejna edycja konkursu o Grand Prix festiwalu.
fot. Organizator
fot. Organizator

Jeśli lubisz śpiewać i występować na scenie, zachęcamy do wzięcia udziału. Na laureatów czekają wspaniałe nagrody. 

Tegoroczne święto kultury greckiej odbędzie się w dniach 19-21 lipca w amfiteatrze przy Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu. Pełny program festiwalu poznamy wkrótce ale pewnym jest, że jak co roku, wykonawcy będą mogli zmierzyć się w konkursie Grand Prix.

Każdego, komu muzyka jest bliska sercu, zapraszamy do udziału oraz… do zgarnięcia nagród. Na zwycięzcę konkursu czeka 5000zł! Nagrody pieniężne czekają również na laureatów II i III miejsca. Przewidziano także wyróżnienia tj. nagroda publiczności oraz nagrody rzeczowe.

Co warto wiedzieć o konkursie Grand Prix XXVI Festiwalu Piosenki Greckiej?

  • udział weźmie 10, wcześniej zakwalifikowanych wykonawców,
  • dopuszcza się udział solistów, duetów, zespołów z wyłączeniem wykonawców greckich,
  • prezentowane są dwa utwory: piosenka grecka zaśpiewana przez uczestnika w języku greckim oraz piosenka z repertuaru polskiego artysty zaśpiewana w języku polskim,
  • nie dopuszcza się użycia pełnego playbacku
  • organizator zapewni wykonawcy trzyosobowy chór festiwalowy
  • występy oceniać będzie polsko-greckie jury
  • organizatorzy pomagają w zakwaterowaniu i wyżywieniu

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 lipca 2024. Chętnych odsyłamy do zapoznania się z pełnym regulaminem konkursu poprzez kontakt z biurem festiwalu.

BIURO FESTIWALU:
Agencja Artystyczna ORFEUSZ s.c ul. Chopina 33, 59-900 Zgorzelec
Dyrektor Festiwalu: Nikos Rusketos
tel. kom. +48 602 38 77 52
tel. +48 75 77 56 866
orfeusz33@poczta.onet.pl

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Organizator

Wakacyjne zabawy z eMDeKiem w parku Paderewskiego

Kultura
wtorek, 23 lipca 2024, 09:58
Burmistrz Miasta Zgorzelec i Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu zapraszają na kolejne wydarzenie w ramach akcji „Wakacyjna zabawa z eMDeKiem”. Tym razem, w wir dziecięcej uciechy zabierzemy Was 27 lipca w parku im. I Paderewskiego.

Zobacz również