NaStyku.pl

Kino dla młodych – bilet za 5 zł. Zagłosuj na projekt kina PoZaNoVa

Wiesz na co zagłosować w Zgorzeleckim Budżecie Obywatelskim? Jeśli nie, to kino PoZaNoVa czeka na twój głos! Chodzi o projekt "Kino dla młodych – bilet za 5 zł", dzięki któremu kino może zostać wyposażone w nowy projektor cyfrowy. Ale to nie wszystko!
Bądź aktywny, wspieraj kulturę w swoim mieście
Bądź aktywny, wspieraj kulturę w swoim mieście

"Kino dla młodych – bilet za 5 zł" obejmuje wyposażenie kina PoZaNoVa w Miejskim Domu Kultury w nowoczesny projektor filmowy, dzięki któremu możliwe będzie rozszerzenie repertuaru oraz wprowadzenie biletów za 5 zł dla młodych do 26. roku życia. Tańsze bilety są po to, aby kino było dostępne finansowo dla rodziców z dziećmi, dziadków z wnukami oraz młodzieży z ograniczonym kieszonkowym. Każdy także będzie mógł oddać głos na dodatkowy film, który będzie chciał zobaczyć. Projekt zakłada również rozszerzenie edukacji filmowej dla szkół. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Koszt zakupu nowego projektora to 200 tys. zł. Połowę tej kwoty pokryje Polski Instytut Sztuki Filmowej, a pozostała część (o ile się uda) będzie pochodzić z budżetu obywatelskiego. Dlatego właśnie potrzebny jest Twój głos!

Głosowanie zakończy się 24 września. Głos może oddać każdy mieszkaniec Zgorzelca, który ukończył 13 lat. Karty do głosowania są dostępne w Punkcie Obsługi Interesanta w Urzędzie Miasta oraz w Miejskim Domu Kultury. Głosować można także przez Internet - https://bo.zgorzelec.eu/src/glosowanie_start.php

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Interreg Polska-Saksonia na Jakubach 2019

Interreg Polska-Saksonia na Jakubach 2019

Kultura
wtorek, 13 sierpnia 2019, 09:28
Jak Jakuby to zabawa. Teraz, dzięki dwóm projektom finansowanym z funduszu Interreg Polska - Saksonia, tej zabawy będzie jeszcze więcej!

Zobacz również