NaStyku.pl

Jarmark Rękodzieła w Jerzmankach

18 marca zapraszamy na kolejny Jarmark Wielkanocny, podczas którego stoły będą uginać się od smakołyków oraz oryginalnych wyrobów rękodzielniczych. Gdzie? Oczywiście w Jerzmankach!
Jarmark Rękodzieła w Jerzmankach. | Plakat - organizatorzy.
Jarmark Rękodzieła w Jerzmankach. | Plakat - organizatorzy.

Siódma edycja Wielkanocnego Jarmarku Rękodzielnictwa w Jerzmankach będzie znakomitą okazją do promocji rodzimych przetworów oraz produktów. Na wszystkich odwiedzających czekać będą wypieki, dekoracje wielkanocne, kraszanki, stroiki, palmy wielkanocne, biżuterię, koronki, kompozycje z suszonych kwiatów oraz barwne witraże i wiele, wiele innych atrybutów, które pozwolą poczuć klimat nadchodzących świąt. Nie zabraknie również występów muzycznych. Będzie pysznie, pachnąco i kolorowo!

18 marca 2018 r., godz. 9.00-16.00, sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Sybiraków w Jerzmankach.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. FB K.Haytas

Idź precz - Karolina Haytas w premierowym duecie z Doniem

Kultura
poniedziałek, 19 lutego 2024, 11:45
Za kilka dni, a dokładnie 28 lutego usłyszymy nowy utwór wokalistki Karoliny Haytas w duecie z Doniem. Muzyk znany jest z hip-hopowej grupy Ascetoholix i swojej solowej działalności. Karolina wypromowała takie utwory jak “Złamana” czy “Jesienna refleksja"
fot. MDK Zgorzelec

Powraca Teatr Ziemi Zgorzeleckiej!

Kultura
piątek, 02 lutego 2024, 09:18
Być może niewiele już osób pamięta, ale Zgorzelec - odkąd istnieje jako miasto - zawsze miał teatr. Nadnyska scena była jedną z pierwszych w powojennej Polsce!

Zobacz również