NaStyku.pl

Jak Mikołaj urwał się z choinki - spektakl teatralny dla dzieci

W mikołajowy poniedziałek (6 grudnia) Burmistrz Miasta Zgorzelec i Miejski Dom Kultury zapraszają dzieci (oczywiście pod opieką osób dorosłych) na specjalny i wyjątkowy spektakl teatralny pt. „Jak Mikołaj urwał się z choinki“.
Mikołajki Zgorzelec 2021
Mikołajki Zgorzelec 2021

Wstęp na przedstawienie jest bezpłatny! Ale uwaga, z powodu ograniczeń związanych z COVID19, liczba miejsc na widowni będzie ograniczona, a wejście na spektakl możliwe JEDYNIE po uzyskaniu wejściówki.

Aby otrzymać taką wejściówkę, należy napisać na adres mailowy: j.pawul@zgorzelec.euW tytule trzeba wpisać hasło: MIKOŁAJ, a w treści wiadomości ile osób (dzieci) przyjdzie wraz z Państwem, czyli ile wejściówek chcielibyście Państwo otrzymać. Numerowane wejściówki w postaci plików do wydrukowania będziemy odsyłać mailem zawrotnym. Wejście na spektakl będzie możliwe jedynie po ich okazaniu!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zgorzelecka Orkiestra Mandolinistów im. T. Grudzińskiego zaprasza przed świętami Bożego Narodzenia na swój koncert

Mandoliny, Nikos, kolędy...

Kultura
piątek, 03 grudnia 2021, 09:38
To już taka tradycja, że przed świętami Bożego Narodzenia na swój koncert zaprasza Zgorzelecka Orkiestra Mandolinistów im. T. Grudzińskiego.

Zobacz również