NaStyku.pl

„Globalna Ukraina” - wieczór autorski z Kazimierzem Wóycickim

Fundacja Pamięć, Edukacja, Kultura zaprasza Państwa na wieczór autorski z Kazimierzem Wóycickim, poświęcony jego książce „Globalna Ukraina”.
fot. Organizator
fot. Organizator

Fundacja Pamięć, Edukacja, Kultura zaprasza Państwa na wieczór autorski z Kazimierzem Wóycickim, poświęcony jego książce „Globalna Ukraina”.

Dr Kazimierz Wóycicki, autor wielu publikacji poświęconych stosunkom polsko-ukraińskim, a także polsko-niemieckim, jest wieloletnim wykładowcą Uniwersytetu Warszawskiego, jak też uniwersytetow ukraińskich, specjalistą ds. Europy Wschodniej i Środkowej. 

Spotkanie odbędzie się 9 grudnia 2022 r. o godz.17.00 w Europejskim Centrum Pamięć, Edukacja, Kultura w Zgorzelcu.

Podczas spotkania możliwy będzie zakup prezentowanej publikacji.

 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. FB K.Haytas

Idź precz - Karolina Haytas w premierowym duecie z Doniem

Kultura
poniedziałek, 19 lutego 2024, 11:45
Za kilka dni, a dokładnie 28 lutego usłyszymy nowy utwór wokalistki Karoliny Haytas w duecie z Doniem. Muzyk znany jest z hip-hopowej grupy Ascetoholix i swojej solowej działalności. Karolina wypromowała takie utwory jak “Złamana” czy “Jesienna refleksja"
fot. MDK Zgorzelec

Powraca Teatr Ziemi Zgorzeleckiej!

Kultura
piątek, 02 lutego 2024, 09:18
Być może niewiele już osób pamięta, ale Zgorzelec - odkąd istnieje jako miasto - zawsze miał teatr. Nadnyska scena była jedną z pierwszych w powojennej Polsce!

Zobacz również