NaStyku.pl

„Globalna Ukraina” - wieczór autorski z Kazimierzem Wóycickim

Fundacja Pamięć, Edukacja, Kultura zaprasza Państwa na wieczór autorski z Kazimierzem Wóycickim, poświęcony jego książce „Globalna Ukraina”.
fot. Organizator
fot. Organizator

Fundacja Pamięć, Edukacja, Kultura zaprasza Państwa na wieczór autorski z Kazimierzem Wóycickim, poświęcony jego książce „Globalna Ukraina”.

Dr Kazimierz Wóycicki, autor wielu publikacji poświęconych stosunkom polsko-ukraińskim, a także polsko-niemieckim, jest wieloletnim wykładowcą Uniwersytetu Warszawskiego, jak też uniwersytetow ukraińskich, specjalistą ds. Europy Wschodniej i Środkowej. 

Spotkanie odbędzie się 9 grudnia 2022 r. o godz.17.00 w Europejskim Centrum Pamięć, Edukacja, Kultura w Zgorzelcu.

Podczas spotkania możliwy będzie zakup prezentowanej publikacji.

 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Organizator

Wakacyjne zabawy z eMDeKiem w parku Paderewskiego

Kultura
wtorek, 23 lipca 2024, 09:58
Burmistrz Miasta Zgorzelec i Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu zapraszają na kolejne wydarzenie w ramach akcji „Wakacyjna zabawa z eMDeKiem”. Tym razem, w wir dziecięcej uciechy zabierzemy Was 27 lipca w parku im. I Paderewskiego.

Zobacz również