NaStyku.pl

Finał WOŚP coraz bliżej – podaruj przedmiot lub usługę na licytację

Zgorzelecki Sztab WOŚP zwraca się z prośbą do mieszkańców i lokalnych przedsiębiorców o przekazywanie przedmiotów na licytację. W ten sposób każdy może stać się częścią 32. Finału WOŚP i zbierać środki na zakup urządzeń dla oddziałów pulmonologicznych.
fot. WOŚP
fot. WOŚP

Co można przekazać na licytację?

Mile widziane są unikalne gadżety, przedmioty z autografami, obrazy, rzeźby, meble, biżuteria, zegarki, książki, domowe przetwory, zabawki i akcesoria dla dzieci, vouchery na usługi i inne przedmioty (ważne, aby produkty były nowe, ewentualnie były antykami lub przedmiotami kolekcjonerskimi).

Jak i gdzie dostarczyć fanty?

Przedmioty do piątku, 26 stycznia, można przynosić do Miejskiego Domu Kultury – do godz. 15:30 (wejście boczne do budynku) lub do godz. 20:00 (wejście główne – portiernia). Wszelkie informacje dot. przekazania przedmiotów na licytację – Janusz Pawul (tel. 785 990 353). Wszystkie podarowane przedmioty, które nie znajdą nabywców w bezpośredniej licytacji, trafią po Finale na WOŚP-owe aukcje na Allegro.

Włącz się w tę wyjątkową inicjatywę i bądź częścią czegoś większego. Twoje wsparcie może sprawić, że nasza zbiórka będzie jeszcze bardziej udana.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Organizator

Spektakl: Kolacja na cztery ręce

Kultura
wtorek, 02 kwietnia 2024, 08:54
Hotel Turyński w Lipsku. Jest rok 1747, przy jednym stole zasiadają wybitni kompozytorzy: Jerzy Fryderyk Haendel oraz Jan Sebastian Bach…Historia, która się nie wydarzyła, ale w teatrze wszystko jest możliwe.

Zobacz również