NaStyku.pl

Filmowe pożegnanie lata w Zgorzelcu. Znamy repertuar!

Kinomani! Zapraszamy do „letniego kina pod chmurką”, które podobnie jak w poprzednich latach będzie wyświetlać filmy po zmroku na północnej ścianie Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu. Znamy daty seansów i repertuar!
Filmowe pożegnanie lata 2019 w Zgorzelcu - repertuar
Filmowe pożegnanie lata 2019 w Zgorzelcu - repertuar

Już od najbliższej soboty, jak co roku tereny zielone przyległe do Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu zamienią się w kino plenerowe. Przez dwie soboty sierpnia (17.08 i 31.08) kino PoZa NoVa pokaże jedne z najciekawszych filmów ostatnich sezonów.

Pierwszy z nich to szalona komedia produkcji włoskiej „Zwariować ze Szczęścia”. Połączenie „Thelmy i Louise” i „Lotu nad kukułczym gniazdem”. Drugim filmem w repertuarze letniego kina będzie „Jutro albo pojutrze” produkcji USA, nominowany do Oscara (2018). Opowieść o trójce przyjaciół, dla których jazda na deskorolce to lek na całe zło, poruszyła widzów na całym świecie, a wśród nich byłego prezydenta Baracka Obamę, który zaliczył ten film do swoich ulubionych tytułów minionego roku.

  • Sobota (17.08) godz. 21:01 – film „Zwariować ze Szczęścia”
  • Sobota (31.08) godz. 21:01 – film „Jutro albo pojutrze”

Uwaga! W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych projekcje filmów odbędą się w kinie PoZa NoVa. Wstęp bez biletu.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Max Klezmer Band - koncert w Zgorzelcu

Max Klezmer Band w Zgorzelcu

Kultura
poniedziałek, 07 października 2019, 08:54
Muzyka świata - klezmerska, bałkańska, z wpływami hinduskimi, elementami jazzu i rocka - to wszystko łączy, miesza i eksploduje na scenie Max Klezmer Band.
Zgorzeleckie Spotkania z Teatrem 2019

Zgorzeleckie Spotkania z Teatrem 2019. Jakie spektakle zobaczymy?

Kultura
piątek, 27 września 2019, 08:56
Przełom października i listopada to pod zieloną kopułą Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu czas teatru. Rokrocznie, właśnie jesienią, zapraszamy miłośników sztuki na Zgorzeleckie Spotkania z Teatrem. Jakie spektakle zobaczymy?

Zobacz również