NaStyku.pl

Filmowe pożegnanie lata w Zgorzelcu. Znamy repertuar!

Kinomani! Zapraszamy do „letniego kina pod chmurką”, które podobnie jak w poprzednich latach będzie wyświetlać filmy po zmroku na północnej ścianie Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu. Znamy daty seansów i repertuar!
Filmowe pożegnanie lata 2019 w Zgorzelcu - repertuar
Filmowe pożegnanie lata 2019 w Zgorzelcu - repertuar

Już od najbliższej soboty, jak co roku tereny zielone przyległe do Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu zamienią się w kino plenerowe. Przez dwie soboty sierpnia (17.08 i 31.08) kino PoZa NoVa pokaże jedne z najciekawszych filmów ostatnich sezonów.

Pierwszy z nich to szalona komedia produkcji włoskiej „Zwariować ze Szczęścia”. Połączenie „Thelmy i Louise” i „Lotu nad kukułczym gniazdem”. Drugim filmem w repertuarze letniego kina będzie „Jutro albo pojutrze” produkcji USA, nominowany do Oscara (2018). Opowieść o trójce przyjaciół, dla których jazda na deskorolce to lek na całe zło, poruszyła widzów na całym świecie, a wśród nich byłego prezydenta Baracka Obamę, który zaliczył ten film do swoich ulubionych tytułów minionego roku.

  • Sobota (17.08) godz. 21:01 – film „Zwariować ze Szczęścia”
  • Sobota (31.08) godz. 21:01 – film „Jutro albo pojutrze”

Uwaga! W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych projekcje filmów odbędą się w kinie PoZa NoVa. Wstęp bez biletu.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Newsletter stowarzyszenia Meetingpoint Music Messiaen e.V. we współpracy z Fundacją Pamięć, Edukacja, Kultura

Newsletter MMM od teraz dostępny w języku polskim

Kultura
środa, 13 stycznia 2021, 08:39
Newsletter stowarzyszenia Meetingpoint Music Messiaen e.V. we współpracy z Fundacją Pamięć, Edukacja, Kultura dostępny dotychczas w języku niemieckim będzie od tego roku publikowany także po polsku.
Międzynarodowe Dni Messiaena 2021

Dni Messiaena 2021 przełożone na wiosnę

Kultura
poniedziałek, 11 stycznia 2021, 08:23
Pandemia pokrzyżowała festiwalowe plany. Międzynarodowe Dni Messiaena, których centralny punkt stanowi koncert „Kwartet na koniec czasu“ grany 15 stycznia, nie mogą odbyć się tradycyjnie w tym miesiącu. Wydarzenie przełożono na przełom kwietnia i maja.

Zobacz również

#Koncert Domowy Kolędy
Kultura
piątek, 18 grudnia 2020, 08:35

Domowy koncert kolęd

20 grudnia o godz. 16.00 na Facebooku i YouTube odbędzie...