NaStyku.pl

Festyn rodzinny z okazji 950-lecia miasta „Wspólnie nad Nysą“

Kreatywne warsztaty, pchli targ, olbrzymie bańki mdlane, program na scenie, pokazy cyrkowe – to tylko niektóre z atrakcji, jakie będą czekać na dzieci w najbliższą sobotę, 18 września od godz. 13:00 do godz. 18:00, w Hali Miejskiej w Görlitz.
Festyn rodzinny z okazji 950-lecia miasta „Wspólnie nad Nysą“
Festyn rodzinny z okazji 950-lecia miasta „Wspólnie nad Nysą“

Podczas niemiecko-polskiego festynu dzieci i rodziny z obu stron Nysy świętować będą urodziny naszego miasta. Dzięki zaangażowaniu wielu osób, wrześniowa sobota stanie się rodzinną imprezą z pełnym wrażeń rozrywkowym programem.

Zaprezentują się liczni partnerzy „Görlitz dla rodziny”, jak również stowarzyszenia i organizacje, które zaproszą do kreatywnego udziału i zainspirują kulturalno-artystycznymi występami na scenie.

Dziecięcy pchli targ

Uwaga łowcy okazji! Przed bramami festynu odbędzie się na tradycyjny dziecięcy pchli targ. Na nowych właścicieli czekać będzie tysiąc wspaniałych rzeczy. Liczne stoiska z książkami, zabawkami, puzzlami, pojazdami, sprzętem sportowym i rekreacyjnym w umiarkowanych cenach sprawią, że zarówno sprzedający, jak i kupujący będą równie zadowoleni.

Wydarzenie organizują wspólnie spółka miejska Kulturservice i stowarzyszenie Görlitz für Familie.

Kiedy i gdzie: 18 września godz. 13:00-18:00, w ogrodzie obok Hali Miejskiej (Stadthalle)

 

 

Aktualna ocena: 1,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Organizator

Spektakl: Kolacja na cztery ręce

Kultura
wtorek, 02 kwietnia 2024, 08:54
Hotel Turyński w Lipsku. Jest rok 1747, przy jednym stole zasiadają wybitni kompozytorzy: Jerzy Fryderyk Haendel oraz Jan Sebastian Bach…Historia, która się nie wydarzyła, ale w teatrze wszystko jest możliwe.

Zobacz również