NaStyku.pl

Dzień Kobiet z Interclub Femina

Stowarzyszenie Interclub Femina zaprasza na wspólne świętowanie Międzynarodowego Dnia Kobiet w dniu 11.03.2024r. o godzinie 14:00 w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu.
fot. Interclub Femina
fot. Interclub Femina

Pierwsze Święto Kobiet w Polsce było obchodzone 24 marca 1924 roku, w powojennej rzeczywistości datę przesunięto w 1965 roku na 8 marca i zgodnie z przyjętą tradycją obchodzimy to święto właśnie w tym dniu. Ale jak było ono postrzegane przez Kobiety w ówczesnej, i trzeba w tym miejscu podkreślić, ciężkiej rzeczywistości? Jak obraz tego święta zmienił się na przestrzeni lat? Czy niesie za sobą jakieś wartości i głębszy sens? Jak widzimy Dzień Kobiet dzisiaj? Do rozmów na ten temat w otwartej formule zapraszamy gości z Polski, Niemiec, Ukrainy.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału pocztą e-mail: interclub.femina@interia.pl lub telefonicznie + 48 609 132 953.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Organizator

Wakacyjne zabawy z eMDeKiem w parku Paderewskiego

Kultura
wtorek, 23 lipca 2024, 09:58
Burmistrz Miasta Zgorzelec i Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu zapraszają na kolejne wydarzenie w ramach akcji „Wakacyjna zabawa z eMDeKiem”. Tym razem, w wir dziecięcej uciechy zabierzemy Was 27 lipca w parku im. I Paderewskiego.

Zobacz również