NaStyku.pl

Dwie Orkiestry Szkoły Muzycznej zagrają Koncert Wiosenny

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu zaprasza na Koncert Wiosenny w wykonaniu dwóch orkiestr: Orkiestry Smyczkowej pod dyrekcją Anny Krupy oraz Orkiestry Dętej pod dyrekcją Jagody Leśniak – Sidorskiej.
fot. PSM w Zgorzelcu
fot. PSM w Zgorzelcu

Koncert odbędzie się 31 maja 2023 o godz. 17.00 w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu.

Po raz pierwszy pragniemy przedstawić zgorzeleckiej publiczności nowe orkiestry PSM: Orkiestra Smyczkowa pod dyrekcją Anny Krupy, specjalizująca się w muzyce klasycznej oraz Orkiestra Dęta pod dyrekcją Jagody Leśniak – Sidorskiej o charakterze bardziej rozrywkowym z rozbudowaną sekcją rytmiczną. Różnorodny repertuar, od klasyki aż po muzykę filmową oraz bogactwo brzmienia to największe atuty Koncertu Wiosennego! 

Impreza odbywa się w ramach projektu “Muzyka dla Zgorzelca” dofinansowanego z budżetu Miasta Zgorzelec, Gminy Zgorzelec oraz Zgorzeleckiego Towarzystwa Muzycznego.

Serdecznie zapraszamy publiczność, melomanów i sympatyków zgorzeleckiej Szkoły Muzycznej! Wstęp wolny.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Organizator

Dzień Wież w Gӧrlitz

Kultura
czwartek, 21 września 2023, 10:05
Już w najbliższą niedzielę, 24 września, niepowtarzalna okazja spojrzenia na Gӧrlitz z góry. Z okazji Dnia Wież już od godziny 10:00 rano na zwiedzających czekać będą cztery z pięciu wież miejskich.
fot. Organizator

Opera Aida w Zgorzelcu. Serdecznie zapraszamy!

Kultura
czwartek, 21 września 2023, 09:21
Karkonoski Festiwal Operowy po raz kolejny w Zgorzelcu. Tym razem, za jego sprawą, miłośnicy opery będą mogli usłyszeć jedną z największych i najważniejszych kompozycji operowych w historii gatunku – Aidę Giuseppe Verdiego.

Zobacz również