NaStyku.pl

Dni Zgorzelca 2020 i Festiwal Piosenki Greckiej 2020 odwołane!

Nie będzie Dni Zgorzelca 2020. Nie będzie też XXIII Festiwalu Piosenki Greckiej. Pod znakiem zapytania stoją Jakuby.
Główne wydarzenia kulturalno-rozrywkowe w mieście odwołane!
Główne wydarzenia kulturalno-rozrywkowe w mieście odwołane!

Na dzisiejszej sesji Rady Miasta Zgorzelec Burmistrz Miasta Zgorzelec Rafał Gronicz, biorąc pod uwagę stale wzrastające ograniczenia w życiu publicznym spowodowane rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19, z przykrością poinformował, że odwołane zostają wydarzenia kulturalno-rozrywkowe na terenie Miasta Zgorzelec.

Odwołane wydarzenia to: Finał Dni Miasta zaplanowany w terminie 27-28 czerwca br., XXIII Festiwal Piosenki Greckiej zaplanowany w terminie 10-12 lipca br. oraz prawdopodobnie Jakuby-Święto Starego Miasta zaplanowane w terminie 28-30 sierpnia br.

Burmistrz poinformował również, iż wystąpi z wnioskiem do nadburmistrza partnerskiego miasta Gőrlitz Octaviana Ursu o przełożenie wspólnej sesji Rady Miasta Zgorzelec i Rady Miasta Gőrlitz zaplanowanej na maj br.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również