NaStyku.pl

Dni Pieńska 2019

Gosia Andrzejewicz, Agata Sobocińska, zespół Top One oraz Andrea Lattari z formacją taneczną Maroka Show Girls – uświetnią tegoroczne Dni Pieńska. Ale to jeszcze nie wszystko! Sprawdź program dwudniowej imprezy!
Program Dni Pieńska 2019
Program Dni Pieńska 2019

Dni Pieńska 2019 – dzień pierwszy

Andrea Lattari i Maroka Show Girls

Sobota (8.06) godz. 16.20 - scena główna

Andrea Lattari

To z pewnością będzie muzyczna podróż do słonecznej Italii. Andrea Lattari urodził się w Palermo na Sycylii. Muzyka jest jego pasją od zawsze. Pierwsze kroki na scenach estradowych stawiał w Palermo. Od tamtego czasu występował z repertuarem włoskich przebojów muzyki rozrywkowej w całej Europie, Północnej Afryce oraz Półwyspie Arabskim.

Maroka Show Girls

Występują na koncertach, eventach firmowych, targach, wydarzeniach sportowych oraz w produkcjach teledyskowych. Główne style formacji to High Heels, ladies dance, salsa, sexy dance, burleska, ale realizują różnorodne show w choreografii. Formację w 2006 roku utworzyła Monika Ratkowska - choreograf, liderka i menadżer. Od 2018 roku głównym choreografem formacji jest Tetiana Baranova. Dziewczyny na swoim koncie mają m.in. trasę koncertową z Candy Girl & Dj Adamusem, koncerty z Alchemist Project, Pudzian Band, Michałem Karpackim, Marco Bocchino, MR. Presidentem, Claydee oraz Andrea Lattari.

Muzyczny koncert życzeń

Sobota (8.06) godz. 18.30 – scena główna

Chcesz zrobić bliskiej osobie niespodziankę? Wybierz piosenkę i napisz kilka słów, które zostaną odczytane ze sceny głównej. Dedykacje przyjmowane są w bibliotece EuRegioKom Pieńsk lub meilowo: euregiokom.zyczenia@interia.pl. Do wyboru jest 20 utworów: Akcent – Przez Twe Oczy Zielone, Antek Smykiewicz – Pomimo burz, Czesław Niemen – Pod papugami, Dżem – Whisky, Elektryczne Gitary – Co Ty tutaj robisz, Kortez – Hej Wy, Krzysztof Krawczyk – Jak minął dzień, Krzysztof Zalewski – Kurier, Lady Pank – Zawsze tam gdzie Ty, Łobuzy – Ona czuje we mnie pieniądz, Marcin Sójka – Dalej, Mrozu – Napad, Paweł Domagała – Weź nie pytaj, Perfect – Niepokonani, Roksana Węgiel – Anyone I want to be, Ryszard Rynkowski – Wypijmy za błędy, Sławomir – Miłość w Zakopanem, Stan Borys – Spacer dziką plażą, Sylwia Grzeszczak – Księżniczka, Ania Rusowicz i Sławek Uniatowski – Szukaj mnie.

Agata Sobocińska z zespołem

Sobota (8.06) godz. 19.30 – scena główna

To pochodząca ze Szczecina piosenkarka, autorka tekstów, wykonująca szeroko pojętą muzykę popową. Ma na swoim koncie debiutancki album Już na zawsze, który ukazał się na rynku wiosną 2017 roku. Singiel pod tym samym tytułem pojawił się na antenach ogólnopolskich stacji radiowych, a teledysk do niego liczy ponad milion odtworzeń w serwisie YouTube.

Konsekwentnie buduje swoją karierę na polskiej scenie muzycznej, podbijając serca fanów z każdym kolejnym opublikowanym utworem. Jej koncerty – to pełna energii i pozytywnych emocji mieszkanka popu i elektroniki. Podczas występów towarzyszy jej zespół w składzie: Tomasz Biniek (gitara), Robert Zduńczyk (bas) i Mirosław Browarny (perkusja).

Z początkiem 2019 roku we współpracy z jednym z najbardziej cenionych polskich producentów – Piotrem Siejką – przygotowała nowy singiel, pt. Znikam stąd. Jest to dynamiczna, nowoczesna produkcja, której charakterystyczne, energetyczne brzmienie wpada w ucho już po pierwszym odsłuchaniu.

Top One

Sobota (8.06) godz. 21.00 – scena główna

To zespół muzyczny wykonujący muzykę dyskotekową. W ciągu już niemal 20 lat istnienia Top-One z zespołem współpracowało na stałe lub gościnnie bardzo wielu muzyków. Obecnie, po wielu latach różnych zawirowań personalnych zespół składa się z trzech muzyków. Od samego początku istnienia grupy jej filarem, wokalistą i głównym kompozytorem jest Paweł Kucharski. Oprócz niego Top-One tworzą klawiszowcy - Dariusz Zwierzchowski i Robert Gołaszewski.

Dni Pieńska 2019 – drugi dzień

Gosia Andrzejewicz

Niedziela (9.06) godz. 20.00 – scena główna

Artystka na polskiej scenie muzycznej gości od 2004 roku. Jej albumy: "Plus" i "Lustro" otrzymały status złotej płyty. Cała Polska znała i śpiewała jej największe przeboje: "Słowa", "Pozwól żyć" czy "Trochę ciepła", które na kanale YouTube doczekały się milionów wyświetleń.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Kino Poza Nova w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu / fot. MDK Zgorzelec

Najnowocześniejsza technologia w kinie Poza Nova

Kultura
środa, 11 września 2019, 17:43
W październiku na pewno, choć niewykluczone, że jeszcze we wrześniu miłośnicy X Muzy będą już mogli oglądać filmy w Kinie Poza Nova w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu z całkowicie zdigitalizowanych źródeł.
Tribute to Tomasz Stańko

Wielki jazz pod zieloną kopułą

Kultura
wtorek, 03 września 2019, 11:41
Miejski Dom Kultury zaprasza na koncert „Tribute to Tomasz Stańko” w wykonaniu kwartetu Piotra Schmidta z gościnnym udziałem saksofonisty Kestutisa Vaiginisa.

Zobacz również