NaStyku.pl

CYRKUS zaprasza na tydzień otwartych drzwi w Zgorzelcu

Nowy sezon polsko-niemieckich warsztatów cyrkowych pod nazwą CYRKUS, tradycyjnie rozpocznie się tygodniem otwartych drzwi, który potrwa od poniedziałku 11 września do piątku 15 września.
fot. CYRKUS
fot. CYRKUS

Codziennie, w godzinach od 15:00 do 18:30 w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu, będzie można spotkać instruktorów i instruktorki CYRKUSa i zobaczyć jak wyglądają zajęcia z żonglerki, akrobatyki czy klaunady.

Aby dowiedzieć się, w który dzień dana dyscyplina będzie w centrum uwagi, zapraszamy na stronę stowarzyszenia: cyrkus.eu,  gdzie dostępny jest tygodniowy plan warsztatów projektu „CYRKUS w sklepie | im Laden”, na którym opierać się będzie program tygodnia otwartych drzwi. Do wzięcia udziału w wydarzeniu nie jest wymagane wcześniejsze zgłoszenie.

Gdzie: Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu
Kiedy: 11 – 15 września w godzinach od 15:00 do 18:30

Tydzień otwartych drzwi to początek i zaproszenie do całorocznego projektu polsko-niemieckich warsztatów cyrkowych dla dzieci i młodzieży, które odbywają się po obu stronach Nysy: w Görlitz oraz w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu. Na każdych warsztatach wspólnie trenują dzieci i młodzież z Polski i Niemiec, zajęcia prowadzą także trenerki i trenerzy z dwóch krajów oraz obecni są tłumacze i tłumaczki. Zapisy na zajęcia organizatorzy przyjmują od 11 września 2023 roku drogą mailową: kontakt@cyrkus.eu. Wcześniejsze zgłoszenia nie będą uwzględniane.

cyrkus.eu

Wydarzenie odbędzie się pod patronatem honorowym Burmistrza Miasta Zgorzelec.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Organizator

Gruziński balet APHKHAZETI w Zgorzelcu!

Kultura
poniedziałek, 27 listopada 2023, 09:34
Zapraszamy na wyjątkowe widowisko, które przeniesie Was w serce Gruzji – do kraju, gdzie tradycja i nowoczesność przenikają się na każdym kroku.
fot. Organizator

Zgorzelecki Jarmark Bożonarodzeniowy czeka na wystawców

Kultura
czwartek, 23 listopada 2023, 09:21
Trwają przygotowania do tegorocznego Zgorzeleckiego Jarmarku Bożonarodzeniowego, na który już dziś zapraszają organizatorzy Burmistrz Miasta Zgorzelec, Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu oraz CSR sp. z o.o.

Zobacz również