NaStyku.pl

CYRKUS z komputera

Stowarzyszenie KulturBrücken nie poddaje się i mimo ograniczeń wynikających z epidemii koronawirusa w Polsce i w Niemczech zaprasza na zajęcia w innym wymiarze. Wirtualnym.
CYRKUS z komputera
CYRKUS z komputera

Obecna sytuacja pandemiczna nie pozwala na razie spotkać się polskim uczestnikom warsztatów „CYRKUS w sklepie” ze swoimi niemieckimi rówieśnikami po drugiej stronie Nysy. Czekanie z założonymi rękami i bierne obserwowanie rozwoju sytuacji nie byłoby jednak w stylu stowarzyszenia KulturBrücken e.V. Organizatorzy zajęć postanowili sprostać koronowemu wyzwaniu i przenieść CYRKUS do.. komputera! Podczas wirtualnych zajęć uczestnicy mogą zasięgnąć porady u swoich zaufanych mentorów, znajdą tu także miejsce na wymianę doświadczeń, rozmowę, naukę sztuczek cyrkowych i ruch – na razie jeszcze w czterech ścianach swojego pokoju, ale miejmy nadzieję, że już niedługo w ulubionym sklepie cyrkusowym w Görlitz.

Osoba kontaktowa:

Magdalena Zielińska-König
kontakt@cyrkus.eu

 

 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Pierwsi Słowianie na Łużycach

Zawidowskie grodzisko w materiale filmowym

Kultura
czwartek, 25 marca 2021, 08:52
Już dzisiaj będziemy mieli wspaniałą okazję dowiedzieć się więcej o najnowszych wynikach badań na grodziskach m.in. w Zawidowie i Sulikowie, oraz grodzisku i cmentarzysku w Białogórzu. Zobaczymy zdjęcia i modele 3D stanowisk i odnalezionych zabytków.

Zobacz również