NaStyku.pl

Coroczny Koncert Bożonarodzeniowy w Zawidowie

Ośrodek Kultury w Zawidowie zaprasza na coroczny Koncert Bożonarodzeniowy, podczas którego będzie można posłuchać najpiękniejszych polskich kolęd oraz posmakować świątecznych potraw.
Koncert Bożonarodzeniowy w Zawidowie | materiały prasowe OK w Zawidowie
Koncert Bożonarodzeniowy w Zawidowie | materiały prasowe OK w Zawidowie

Na niedzielnym koncercie będzie można usłyszeć najpiękniejsze polskie kolędy w wykonaniu podopiecznych Studia Piosenki Magdaleny Januszkiewicz-Buras. Nie zabraknie też typowej opowieści wigilijnej, którą jasełkami opowiedzą zawidowskie przedszkolaki. Na scenie pojawią się także gimnazjaliści w spektaklu pn. "Jeszcze gwiazda nie spadła…".

Będzie również smacznie, a to za sprawą potraw wigilijnych, które rokrocznie przygotowują panie z zespołu Jarzębina. Ich pierogi z kapustą i grzybami, sporządzane według tradycyjnej receptury, nie mają sobie równych. Nie może ich zabraknąć na wigilijnej kolacji, a będą do nabycia na kiermaszu, podobnie jak świąteczne ozdoby.

W trakcie imprezy zostanie rozwiązany konkurs na ozdobę choinkową z recyklingu. 

Niedziela, 17 grudnia, godzina 16.00, sala widowiskowa OK w Zawidowie. 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Kino Poza Nova w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu / fot. MDK Zgorzelec

Najnowocześniejsza technologia w kinie Poza Nova

Kultura
środa, 11 września 2019, 17:43
W październiku na pewno, choć niewykluczone, że jeszcze we wrześniu miłośnicy X Muzy będą już mogli oglądać filmy w Kinie Poza Nova w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu z całkowicie zdigitalizowanych źródeł.
Tribute to Tomasz Stańko

Wielki jazz pod zieloną kopułą

Kultura
wtorek, 03 września 2019, 11:41
Miejski Dom Kultury zaprasza na koncert „Tribute to Tomasz Stańko” w wykonaniu kwartetu Piotra Schmidta z gościnnym udziałem saksofonisty Kestutisa Vaiginisa.

Zobacz również