NaStyku.pl

Coroczny Koncert Bożonarodzeniowy w Zawidowie

Ośrodek Kultury w Zawidowie zaprasza na coroczny Koncert Bożonarodzeniowy, podczas którego będzie można posłuchać najpiękniejszych polskich kolęd oraz posmakować świątecznych potraw.
Koncert Bożonarodzeniowy w Zawidowie | materiały prasowe OK w Zawidowie
Koncert Bożonarodzeniowy w Zawidowie | materiały prasowe OK w Zawidowie

Na niedzielnym koncercie będzie można usłyszeć najpiękniejsze polskie kolędy w wykonaniu podopiecznych Studia Piosenki Magdaleny Januszkiewicz-Buras. Nie zabraknie też typowej opowieści wigilijnej, którą jasełkami opowiedzą zawidowskie przedszkolaki. Na scenie pojawią się także gimnazjaliści w spektaklu pn. "Jeszcze gwiazda nie spadła…".

Będzie również smacznie, a to za sprawą potraw wigilijnych, które rokrocznie przygotowują panie z zespołu Jarzębina. Ich pierogi z kapustą i grzybami, sporządzane według tradycyjnej receptury, nie mają sobie równych. Nie może ich zabraknąć na wigilijnej kolacji, a będą do nabycia na kiermaszu, podobnie jak świąteczne ozdoby.

W trakcie imprezy zostanie rozwiązany konkurs na ozdobę choinkową z recyklingu. 

Niedziela, 17 grudnia, godzina 16.00, sala widowiskowa OK w Zawidowie. 

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Koncert na 250-lecie urodzin Józefa Elsnera

Klasyka na jubileusz

Kultura
środa, 19 czerwca 2019, 14:59
Niemieckie Forum Kultury Europy Środkowej i Wschodniej, Muzeum Śląskie w Görlitz oraz Miejski Dom Kultury zapraszają na koncert smyczkowy Hoffmeister-Qartet z okazji jubileuszu 250. urodzin polskiego muzyka i kompozytora Józefa Antoniego Franciszka Elsnera

Zobacz również

Program Dni Pieńska 2019
Kultura
czwartek, 30 maja 2019, 10:36

Dni Pieńska 2019

Gosia Andrzejewicz, Agata Sobocińska, zespół Top One oraz Andrea Lattari...