NaStyku.pl

Bogatynia: Premiera nowej piosenki Karoliny Haytas już dziś na platformie YouTube!

Bogatynianka Karolina Haytas to utalentowana muzycznie kobieta. Po sukcesie utworu "Złamana" przyszedł czas na nową piosenkę pod tytułem "Malowana lala". Premiera 1 czerwca na platformie YouTube.
fot. P.Dusza
fot. P.Dusza

Karolina Haytas od dziecka pisze teksty piosenek i komponuje. Od lat związana jest z muzyką, a scena to jej żywioł. Po premierze jej pierwszego utworu na platformie YouTube rozmawialiśmy z piosenkarką, a cały wywiad możecie przeczytać TUTAJ

Dziś 1 czerwca na YouTube ukaże się nowy utwór piosenkarki pod tytułem "Malowana lala". 

Utwór MALOWANA LALA powstał przed laty i jest formą groteski, co nawiązuje do samego autora sprzed lat, trochę na żarty, trochę na serio. Uszczypliwa gra słów i zabawa rymem oraz językiem, który można nieźle połamać. Banalne brzmienie, przedstawione w niebanalny, oryginalny i nowoczesny sposób. Utwór nawiązuje do życia dzisiejszych nastolatków i ich relacji między sobą, a także ukazujący, że w dzisiejszych czasach liczy się tylko "JA" . Łatwy, chwytliwy refren, wpadający w ucho i charakterystyczne brzmienie gitary, a także instrumentów klawiszowych - informuje Karolina Haytas.

Za tekst i muzykę odpowiada oczywiście sama Karolina, a za aranżację i instrumenty klawiszowe Tomasz Joseph Braichowicz, gitarzysta rockowy, kompozytor, producent muzyczny i założyciel legendarnego, polskiejgo zespołu "Mafia". Natomiast na gitarze rytmicznej i solowej zagrał do utowru Marcin Bracichowisz, wieloletni gitarzysta zespołu "Ira". 

Zapraszamy! 

Piosenki można będzie posłuchać dziś wieczorem - kliknij w link MALOWANA LALA

 

Aktualna ocena: 3,7/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Organizator

Dzień Wież w Gӧrlitz

Kultura
czwartek, 21 września 2023, 10:05
Już w najbliższą niedzielę, 24 września, niepowtarzalna okazja spojrzenia na Gӧrlitz z góry. Z okazji Dnia Wież już od godziny 10:00 rano na zwiedzających czekać będą cztery z pięciu wież miejskich.
fot. Organizator

Opera Aida w Zgorzelcu. Serdecznie zapraszamy!

Kultura
czwartek, 21 września 2023, 09:21
Karkonoski Festiwal Operowy po raz kolejny w Zgorzelcu. Tym razem, za jego sprawą, miłośnicy opery będą mogli usłyszeć jedną z największych i najważniejszych kompozycji operowych w historii gatunku – Aidę Giuseppe Verdiego.

Zobacz również