NaStyku.pl

Teatr jako oswajanie śmierci

W najbliższą niedzielę zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu, gdzie dr Piotr Rudzki wygłosi wykład pt. "Tadeusz Kantor - teatr jako oswajanie śmierci".
MDK, 25 listopada, godz. 18, wstęp wolny
MDK, 25 listopada, godz. 18, wstęp wolny

W ramach Zgorzeleckich Spotkań z Teatrem, zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wykład: "Tadeusz Kantor - teatr jako oswajanie śmierci", który wygłosi dr Piotr Rudzki, adiunkt w Zakładzie Teorii Kultury i Sztuk Widowiskowych Uniwersytetu Wrocławskiego, kurator artystyczny Teatru Polskiego w podziemiu.

Dodatkową atrakcją niedzielnego wieczoru będzie projekcja sfilmowanego przez Andrzeja Wajdę spektaklu "Umarła klasa" Tadeusza Kantora. Serdecznie zapraszamy.

MDK, 25 listopada, godz. 18.00, wstęp wolny.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Krzysztof Daukszewicz wystąpi w styczniu w zgorzeleckim MDK

Pisał do Hrabiego, zaśpiewa w Zgorzelcu

Kultura
piątek, 07 grudnia 2018, 14:13
Znany z kabaretu, radiowej Trójki i Szkła Kontaktowego Krzysztof Daukszewicz wystąpi w Zgorzelcu. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.
Zapraszamy na Mikołajki w Zgorzelcu, 6 grudnia, godz. 17, skwer Popiełuszki

Mikołaj przy choinkach

Kultura
środa, 28 listopada 2018, 09:47
TELEGRAM: Wiem, że byłyście grzeczne. STOP. Przyjeżdżam do Zgorzelca. STOP. Będę 6 grudnia około godziny 17. STOP. Spotkajmy się na skwerze ks. Popiełuszki, przy choince. STOP. Do zobaczenia. STOP. Wasz Święty Mikołaj.

Zobacz również

Zagłosuj na Łużyczanki i pomóż wygrać sesję nagraniową! (materiały prasowe Urzędu Miasta Zgorzelec)
Kultura
piątek, 16 listopada 2018, 11:13

Zagłosuj na Łużyczanki!

Kapela Łużyczanki walczy o profesjonalną sesję nagraniową w studiu radiowym...